Ochraniacze cross Leatt

Ochraniacze cross Leatt w sklepie RRmoto

Poszukujesz wysokiej jakości kasku motocyklowego, ubrań na motocykl albo nowoczesnych akcesoriów? Wszystko to dostaniesz w sklepie RRmoto. Mamy ogromny asortyment markowych produktów. Do zakupów dodajemy opcję darmowej przesyłki i bezproblemowego zwrotu bez żadnych kosztów. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Już teraz skorzystaj z tych możliwości.

W naszym asortymencie dostępne są między innymi wysokiej klasy ochraniacze cross, takie jak zbroja Leatt, ochraniacze na kolana Leatt czy buzer Leatt. Zapewniają one skuteczne zabezpieczenie podczas jazdy offroadowej. My oferujemy wyłącznie sprawdzone egzemplarze, które posiadają gwarancję jakości producenta i pełną certyfikację.

Jaką funkcję pełnią ochraniacze, buzery i zbroje Leatt?

Ochraniacze, takie jak buzer Leatt czy zbroja Leatt odgrywają ważną rolę podczas jazdy motocyklem offroadowym (enduro lub cross). Chronią one bowiem skórę, ścięgna, mięśnie czy kości przed różnego rodzaju urazami. Podczas poruszania się po szutrowej, górskiej lub leśnej drodze łatwo jest o otarcia, zadrapania, oparzenia czy upadek, który może skutkować skręceniem czy złamaniem. Zakładając dedykowane protektory, takie jak np. ochraniacze na kolana Leatt, zabezpieczasz ciało i osłaniasz je przed czynnikami zewnętrznymi.

Warto pamiętać, że zbroja czy buzer Leatt ochrania także kręgosłup. Jazda z większą prędkością po nierównym terenie może doprowadzić do niebezpiecznej w skutkach wywrotki, która niekiedy kończy się urazem kręgów szyjnych i innych odcinków. Prawidłowo dobrany ochraniacz przyjmie na siebie siłę uderzenia i zminimalizuje skutki takiego upadku.

Dlaczego właśnie Leatt? To firma z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Specjalizuje się w produkcji ochronnych elementów dedykowanych motocyklistom. Przedsiębiorstwo pochodzące z RPA stawia na innowacyjność, trwałość, skuteczność i wygodę przy projektowaniu kolejnych kolekcji ochraniaczy kręgosłupa, kolan czy rąk.

Buzer Leatt, zbroja i nie tylko – poznaj pełną gamę ochraniaczy

W sklepie motocyklowym RRmoto znajdziesz różnego rodzaju ochraniacze tej marki. Dostępne są między innymi ochraniacze łokci czy ochraniacze kolan Leatt w różnych rozmiarach, a także specjalne spodnie i spodenki z wbudowanymi protektorami. Posiadamy też buzer Leatt dostosowany do sylwetki kobiet i mężczyzn czy kompletną zbroję tego producenta.

Wszystkie produkty z tej kategorii nadają się do wykorzystania podczas jazdy sportowej, w tym głównie do poruszania się po bezdrożach, takich jak tory offroadowe leśne czy górskie.

Co oprócz ochraniaczy Leatt znajdziesz w asortymencie sklepu RRmoto?

Oferta marki Leatt to nie tylko ochraniacze. Przygotowaliśmy bogaty wybór kasków motocyklowych Leatt, butów cross Leatt, rękawic Leatt, gogli Leatt, kurtek Leatt, spodni Leatt czy bluz Leatt. Praktycznie każdy fan cross czy enduro znajdzie u nas coś dla siebie. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i składania zamówień.

pixel