Zbroje i buzery cross

Zbroje i buzery cross w sklepie RRmoto

Planujesz zakupy w RRmoto? To świetny pomysł, ponieważ zapewniamy dostęp do wyspecjalizowanego asortymentu motocyklowego. Oferujemy różnego rodzaju ubrania dla fanów jednośladów, kaski motocyklowe oraz wiele ciekawych gadżetów. Mamy bardzo prosty system składania zamówień, umożliwiamy skorzystanie z darmowej przesyłki, a także bezproblemowego zwrotu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W asortymencie posiadamy wiele produktów dla fanów motocrossu, a wśród nich zaawansowane ochraniacze klatki piersiowej i całego korpusu. Każdy buzer i każda zbroja na crossa z oferty sklepu motocyklowego RRmoto to element zapewniający pełne bezpieczeństwo w trakcie jazdy, a ochrona potwierdzona jest certyfikatami i gwarancją producenta. Na pewno warto skorzystać z tych produktów!

Czym jest buzer i zbroja na crossa? 

Zbroje i buzery cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów motocykli typu cross i enduro. Obydwa rodzaje ochraniaczy odpowiadają za ochronę korpusu, w tym kręgosłupa i rdzenia kręgowego. Zabezpieczają je przed skutkami ewentualnego upadku, amortyzując wstrząsy i przyjmując na siebie siłę uderzenia. Czym jednak różnią się od siebie te dwa elementy wyposażenia motocrossowca?

Zacznijmy od tego, czym jest buzer cross. To okrojony ochraniacz, który nie ma części osłaniającej ramion. Kończy się na strefie barków. Zalety takiego rozwiązania to większa swoboda i możliwość doboru zewnętrznych protektorów na łokcie i na ramionach.

Zbroja na crossa natomiast składa się zarówno z elementu chroniącego plecy i kręgosłup, jak i części na ręce. Przypomina trochę bluzę z wbudowanymi ochraniaczami. Do zalet tego rozwiązania zaliczamy pełen zakres ochrony, zwartą budowę, która ogranicza przemieszczanie się protektorów oraz możliwość wykorzystania również podczas jazdy innymi motocyklami niż crossowe.

Zbroje i buzery – skuteczne ochraniacze klatki piersiowej

Ochraniacze na klatkę piersiową w formie zbroi oraz buzerów są odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym ścieranie. Skutecznie zabezpieczają ciało, jednocześnie nie krępują ruchów. Jest to idealne rozwiązanie dla motocyklistów, którzy chcą kompleksowo zadbać o ochronę swojego ciała, a szczególnie pleców i ramion. Odpowiednio dobrane zbroje i buzery zabezpieczają również żebra.

Wybierając zbroje i buzery zwróć szczególną uwagę na rozmiar, aby dobrać odpowiedni wariant dla siebie. Asortyment sklepu RRmoto składa się z modeli dla kobiet i mężczyzn – dostępne są także wersje także najmłodszych.

Proponujemy wyłącznie sprawdzone wyposażenie od renomowanych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy klientom sprzęt niezawodny w każdej sytuacji. Dodatkowym atutem przedstawionych zbroi oraz buzerów jest korzystna cena.

Kiedy używać zbroi i buzerów? 

Przede wszystkim zbroje cross oraz buzery cross to produkty przeznaczone do jazdy offroadowej. Motocrossowe bluzy nie posiadają dodatkowych ochraniaczy, stąd wymagane jest innego rodzaju zabezpieczenie. Buzer czy zbroja na crossa nie tylko chroni przed skutkami upadku, ale też np. kamieniami czy gałęziami, które mogą uderzyć Cię w trakcie jazdy po torach leśnych. 

Zbroja cross może być również użytkowana w czasie codziennej jazdy. Zabezpiecza skutecznie w ruchu ulicznym, szczególnie w cieplejsze dni. Sprawdzi się u mniej doświadczonych motocyklistów, a nawet do przewożenia najmłodszych. Zbroja na crossa dla dziecka świetnie sprawdzi się w trakcie wypraw rodzinnych, gwarantując małemu motocykliście pełną ochronę.

Poznaj zbroje i buzery cross ze sklepu RRmoto!

W RRmoto posiadamy różnego rodzaju zbroje i buzery, pasujące na dorosłych i dzieci. Mamy wersje dla kobiet i mężczyzn, w wielu wersjach kolorystycznych czy krojach dopasowanych do różnych typów sylwetki. Produkty te pochodzą od najlepszych producentów. U nas możesz znaleźć także inne elementy stroju fana offroadu – zachęcamy do zapoznania się z asortymentem kasków cross oraz butów motocrossowych

pixel