Mocowanie na telefon do motocykla

Uchwyty na telefon do motocykla w sklepie RRmoto

W RRmoto dostaniesz wszystko, co najlepsze. Możesz liczyć na darmową przesyłkę oraz bezproblemowy zwrot, jeżeli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań. Co więcej, w bogatym asortymencie mamy różne akcesoria, ubrania i kaski dla motocyklistów, które pochodzą od najlepszych marek w Polsce i na świecie. Ich jakość potwierdzają liczne i pozytywne opinie użytkowników. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i dokonania zakupów!

Wśród bogatego wyboru akcesoriów znajdziesz między innymi uniwersalny uchwyt na telefon do motocykla. To specjalny gadżet, który umożliwia stabilne, bezpieczne i wygodne umieszczenie telefonu na kierownicy. W naszej ofercie posiadamy wyłącznie sprawdzone uchwyty, bezpiecznie podtrzymujące smartfony. Wszystkie produkty mają gwarancję jakości producenta.

Jak możesz wykorzystać uchwyt motocyklowy na telefon?

Motocyklowy uchwyt do telefonu to świetny gadżet przede wszystkim dla osób wyjeżdżających w dalsze trasy. Dzięki umocowaniu urządzenia mobilnego na kierownicy motocykla lub pulpicie możesz m.in. kontrolować nawigację GPS i zawsze dojedziesz do celu. Telefon zmieni się w multimedialne centrum zarządzania trasą, co ułatwi przemierzanie kolejnych kilometrów – szczególnie w terenach nie do końca Ci znanych.

Uchwyt motocyklowy na telefon to także gadżet przydatny dla osób, które poruszają się w miejskim lub podmiejskim zgiełku. Zawsze będziesz mieć urządzenie na wierzchu, dzięki czemu bez problemu sprawdzisz godzinę albo skontrolujesz, czy nikt nie dzwoni do Ciebie w sprawach służbowych lub prywatnych.

W jaki sposób wybrać dobry uchwyt na telefon do motocykla?

Szukając odpowiedniego uchwytu motocyklowego na telefon, zwróć przede wszystkim uwagę na jego sposób mocowania. Nie każdy gadżet będzie pasował do Twojej maszyny. Sprawdź, jak duży obwód ma rama kierownicy i porównaj z systemem mocowania danego uchwytu. Możesz zdecydować się też na wariant montażu na lusterku albo sztycy – w zależności od swoich potrzeb.

Zwróć również uwagę, czy uchwyt będzie pasował do samego telefonu pod względem jego wielkości. To ważne, gdyż nie każdy produkt może utrzymać np. bardzo duże smartfony.

Jakiego rodzaju mocowanie na telefon do motocykla znajdziesz w naszym asortymencie?

W RRmoto posiadamy sprawdzone mocowania na telefon do motocykla, które zapewniają bezpieczeństwo motocykliście, ale też chronią smartfona przed uszkodzeniem. Oferujemy uchwyty montowane na kierownicę, ale też na lusterko. Mamy elementy antywibracyjne, które świetnie sprawdzają się w dalszej drodze. Nasz bogaty asortyment obejmuje również chwytaki mocowane na sztycy, specjalne elementy na śrubę, a także wiele innych wariantów (np. z uchwytem na kamerę do przejazdów sportowych). Dostępne są też dedykowane pod uchwyty ochronne etui (w trakcie jazdy pogoda może się zmienić, dlatego wodoodporne etui na telefon to dobry pomysł).

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą tych produktów oraz innych gadżetów, wśród których dostępne są między innymi interkomy, nawigacje oraz specjalne kamery dla motocyklistów.

pixel