Chemia do odzieży motocyklowej

Chemia motocyklowa w sklepie RRmoto

Chcesz skorzystać z bogatego asortymentu dla motocyklistek i motocyklistów, darmowej dostawy, a w razie czego także opcji bezpłatnego i bezproblemowego zwrotu towaru? Nic prostszego – to wszystko znajdziesz w sklepie motocyklowym RRmoto! Oferujemy wysokiej klasy produkty dla fanów jednośladów, w tym między innymi akcesoria, ubrania czy kaski. Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji!

W bogatej ofercie posiadamy też produkty, takie jak wyspecjalizowana chemia motocyklowa. Środki z tej kategorii umożliwiają konserwację oraz czyszczenie odzieży motocyklowej (zarówno odzieży tekstylnej, jak i skórzanej), bez strachu o ewentualne zniszczenie materiału lub utratę właściwości. Każdy środek został przetestowany na etapie produkcji oraz cieszy się licznymi i pozytywnymi opiniami naszych stałych klientów.

Jaką rolę w dbaniu o ubrania spełnia chemia motocyklowa?

Zacznijmy od tego, że o ubrania motocyklowe trzeba właściwie dbać. Konieczne jest oczyszczanie ich z brudu, kurzu, pozostałości po owadach czy piasku, który zawsze pozostaje na powierzchni odzieży po dłuższej lub krótszej wyprawie. Zabrudzenie może wpłynąć nie tylko na wygląd, ale też wytrzymałość materiału, co z kolei przekłada się na mniejszą ochronę ciała. Ogromną rolę odgrywają tutaj środki konserwujące (np. impregnat) i czyszczące. Chemia motocyklowa spełnia dwie kluczowe funkcje w dbaniu o odzież. Po pierwsze ułatwia usuwanie pozostałości po przejażdżce, bez znacznej ingerencji w strukturę danego ubrania. Po drugie – impregnuje odzież, co przekłada się na jej trwałość.

Chemia motocyklowa z naszej oferty jest przyjazna dla środowiska i prosta w stosowaniu. Warto jej używać tak często, jak zaleca producent.

Czyszczenie odzieży motocyklowej przy użyciu naszej chemii

Jeżeli chcesz wyczyścić swoją odzież na motocykl, użyj preparatów z naszej oferty. Najpierw nałóż środek do prania odzieży motocyklowej, który skutecznie usunie brud. Wystarczy pranie ręczne, a rękawice, kurtka motocyklowa czy spodnie będą jak nowe. W przypadku czyszczenia odzieży skórzanej warto nałożyć specjalny preparat do czyszczenia skóry motocyklowej, który impregnuje przy okazji materiał.

Po zakończeniu czyszczenia nałóż środki konserwujące zgodnie z zaleceniami producenta i… gotowe! Pamiętaj, aby wcześniej zapoznać się z instrukcją, w której znajdziesz informacje, jak należy czyścić odzież za pomocą danego preparatu. Odpowiednio przeprowadzona pielęgnacja zapewnia długotrwały efekt, a do tego zapobiega blaknięciu kolorów.

Jakie produkty do konserwacji i czyszczenia odzieży motocyklowej znajdziesz w naszym asortymencie?

Mamy szeroki wybór chemii do akcesoriów i ubrań motocyklowych. Znajdziesz u nas między innymi środki do czyszczenia kasków, chusteczki do wizjerów, kompletne zestawy do konserwacji i czyszczenia skóry (oraz innych materiałów), a także wiele innych wosków, past czy kremów pielęgnujących. Wszystkie pochodzą od najlepszych i cenionych producentów, takich jak m.in. S100 czy MOTUL. Są w pełni bezpieczne dla Ciebie i środowiska.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się także z innymi produktami z naszego asortymentu, w którym znajdują się między innymi kaski motocyklowe czy odzież motocyklowa – w wersji dla kobiet i mężczyzn. W razie pytań, wątpliwości lub sugestii związanych z asortymentem RRmoto – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

pixel