Kamizelki motocyklowe

Kamizelki motocyklowe w sklepie RRmoto

Kamizelka motocyklowa to dodatkowe akcesorium, które może poprawić komfort podczas jazdy na motocyklu i zwiększyć Twoją widoczność po zmroku. W tej kategorii znajdziesz zarówno odblaskowe kamizelki na motocykl, jak też skórzane lub ocieplane modele, przydatne zwłaszcza w trakcie jazdy w chłodniejsze dni. Tego typu akcesoria warto mieć w swojej garderobie zawsze wtedy, gdy jazda na motocyklu jest dla Ciebie czymś więcej, niż tylko sposobem na przemieszczanie się z miejsca na miejsce.

Kamizelki motocyklowe: przydatne akcesorium w szafie motocyklisty

Nowoczesne kamizelki motocyklowe podkreślą poczucie indywidualnego stylu jej posiadacza, ale też poprawią komfort w trakcie jazdy na motocyklu. Ponadto w przypadku wariantów odblaskowych możesz liczyć także na zwiększone bezpieczeństwo w trakcie jazdy po zmroku.

Kamizelki skórzane: klasyka w nowym wydaniu

W tej kategorii produktów do absolutnej klasyki należą kamizelki skórzane, takie jak na przykład model Ozone Staff. Do jej wykonania użyty został jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów, jakie znane są w nowoczesnym garbarstwie – czyli np. naturalna skóra bydlęca. Jej charakterystyka sprawia, że ubiór ten będzie prezentował się świetnie nawet po latach użytkowania w trudnych warunkach. Przy tym kamizelka ta ochroni Twoje ciało przed dojmującym wiatrem i przenikliwym zimnem, które niezmiennie są jednymi z największych wrogów każdego motocyklisty. Kamizelka ze skóry to również doskonałe miejsce na wyeksponowanie klubowych naszywek czy zlotowych blach.

Ocieplane kamizelki motocyklowe: nie tylko na chłodną pogodę

Ocieplane kamizelki motocyklowe to najlepsze rozwiązanie wtedy, gdy na dworze robi się już nieco chłodniej. Warto tutaj zwrócić uwagę na model Shima HeatPro, który został zaprojektowany tak, aby zmieścił się pod każdą kurtką, zapewniając maksymalną ochronę przed wiatrem. Taką kamizelkę możesz także bez trudu zestawić na przykład z lekką, przewiewną kurtką. To idealny zestaw na krótkie trasy, na przykład po mieście.

Odblaskowa kamizelka motocyklowa: zwiększone bezpieczeństwo po zmroku

Odblaskowe kamizelki motocyklowe zwiększają widoczność motocyklisty po zmroku – tylko tyle i aż tyle. Tego typu akcesoria mogą znacznie poprawić bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli Twojego motocykla używasz do dłuższych wypraw na słabo oświetlonych trasach (takich jak na przykład drogi szybkiego ruchu, drogi krajowe czy też wojewódzkie). To niedrogie i przydatne akcesorium dostępne jest w różnych wariantach: począwszy od łatwych w użyciu szelek, poprzez lekkie kamizelki z pasami odblaskowymi, aż po w pełni zabudowane modele z pełnowymiarowymi panelami odbijającymi światło, takie jak na przykład Rebelhorn Fluo.

RRmoto: szeroki wybór produktów dla każdego motocyklisty

Śmiało przeglądaj różnorodne kamizelki motocyklowe sprawdzonych marek, takich jak między innymi Rebelhorn, Shima czy Ozone.

Dopasowany krój, wytrzymałość na trudne warunki użytkowania oraz zwiększające bezpieczeństwo panele odblaskowe – to między innymi dzięki temu modele z naszego sklepu będą w stanie służyć Ci przez długi czas

Oprócz kamizelki motocyklowej na pewno przydadzą Ci się inne elementy motocyklowej garderoby: kask, buty czy kurtka motocyklowa to tylko niektóre z akcesoriów, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Zapewniamy pełen wachlarz produktów niezbędnych każdemu pasjonatowi jazdy na dwóch kółkach – wszystko to w przystępnych cenach. Ruszaj w drogę razem z nami!

pixel