Gogle cross Leatt

Gogle cross Leatt w sklepie RRmoto

W trakcie zakupów w sklepie RRmoto każdy klient może liczyć na szereg wymiernych korzyści. Przykładowo pokrywamy koszty dostawy oraz dajemy możliwość skorzystania z bezpłatnego i wygodnego zwrotu, jeżeli np. zamówisz ubrania w nieodpowiednim rozmiarze. Poza tym oferujemy szeroki przekrój kasków, odzieży dla motocyklistów i akcesoriów, które pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów i dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Wśród bogatej oferty mamy między innymi produkty marki Leatt . Ta pochodząca z RPA firma specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia motocyklistów, którzy jeżdżą na motocrossie i enduro. W szerokiej gamie artykułów dostępne są między innymi gogle Leatt, które skutecznie chronią kierowcę w czasie trudnych przejazdów, zapewniając doskonałą widoczność w każdych warunkach oraz optymalne dopasowanie.

Gogle Leatt na crossa – dlaczego odpowiedni dobór jest tak ważny?

Gogle cross Leatt, a także innych firm, które posiadamy w naszym asortymencie, spełniają niezwykle istotną funkcję podczas jazdy motocyklem offroadowym. Zabezpieczają one oczy przed czynnikami zewnętrznymi, które mogłyby uszkodzić wzrok albo utrudnić panowanie nad kierownicą. Poruszanie się po lesie czy górach to nieunikniony kontakt z kurzem, piaskiem, kamieniami, błotem czy opadami atmosferycznymi. Bez szczelnej ochrony, czynniki te mogłyby dostać się do oka, ograniczając widoczność niekiedy do zera. To z kolei prosta droga do upadku.

Wysokiej jakości okulary, takie jak gogle Leatt, mają mocną szybę, odporną nawet na silne uderzenia. Ich konstrukcja jest wykonana w taki sposób, aby nawet najmniejsze ziarenko piasku nie przedostało się pod ich powłokę. Mają mocną uszczelkę i idealnie dopasowują się do kształtu kasku.

Poznaj gogle Leatt – idealny element wyposażenia fana offroadu

Dostępne w naszej ofercie gogle marki Leatt chronią też przed zaparowywaniem wizjera dzięki specjalnym systemom wentylacyjnym (anti fog). Wszystko to znacznie poprawia komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy. Posiadamy różnego rodzaju okulary do jazdy offroadowej tej marki. Mamy modele z szybą przezroczystą lub przyciemnianą (w wielu barwach). Znajdziesz u nas warianty dla mężczyzn, kobiet i dzieci – wszystko w zróżnicowanych wersjach kolorystycznych i ciekawym wzornictwie.

Pamiętaj, że produkty te łączy wysoka jakość wykonania samych gogli i gum podtrzymujących. Dowodem tego są gwarancja producenta i pozytywne opinie użytkowników. Na pewno będziesz zadowolony lub zadowolona z zakupu.

Nie tylko gogle. Leatt to marka, która dba o motocyklistów enduro i cross

Poza goglami mamy także szereg innych produktów tej marki rodem z RPA. To ochraniacze cross Leatt , buty cross Leatt , rękawice cross Leatt , wysokiej jakości kaski cross Leatt chroniące głowę, kurtki cross Leatt , spodnie cross Leatt , a także bluzy cross Leatt , które stanowią modny i komfortowy strój na zawody i trening.

Wszystkie te produkty spełniają wyśrubowane standardy bezpieczeństwa związane z jazdą motocyklem offroadowym. Ich jakość doceniają nasi stali klienci. Życzymy udanych zakupów!

pixel