AGV

Kaski motocyklowe AGV w sklepie RRmoto

Dlaczego zakupy w sklepie RRmoto to same korzyści? Ponieważ każdy nasz klient ma dostęp do szerokiego asortymentu najlepszych produktów motocyklowych, w tym kasków, ubrań czy akcesoriów pochodzących od cenionych marek. Wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach. Poza tym dajemy możliwość skorzystania z darmowej przesyłki oraz darmowego i bezproblemowego zwrotu, jeśli z jakiegoś powodu zdecydujesz się odesłać zamówione produkty.

W ofercie mamy między innymi szeroki wybór kasków i akcesoriów firmy AGV. To firma, która przez lata swojej działalności zyskała wielu fanów na całym świecie. Jej popularność wynika między innymi z wysokiej jakości elementów ochrony głowy, precyzji wykonania i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które zastosowano w kolejnych modelach. Warto zaznaczyć, że każdy kask AGV ma gwarancję producenta oraz certyfikaty, w tym na przykład ECE. 

Co warto wiedzieć o firmie AGV?

Firma AGV powstała w 1947 roku i od tego czasu ugruntowała sobie bardzo mocną pozycję w branży motocyklowej. Początkowo zajmowała się tworzeniem wyłącznie części chroniących głowę zawodników jeżdżących w sportowym stylu, ścigających się na torach. Wraz z rozwojem poszerzał się też asortyment tego włoskiego producenta, a dziś praktycznie każdy fan i fanka jednośladów znajdą coś dla siebie wśród różnych produktów marki AGV. Warto dodać, że sportowe usposobienie nadal jest obecne w DNA marki, a włoskie kaski towarzyszą najlepszym zawodnikom na świecie. To właśnie w produktach AGV mistrzostwa MotoGP zdobywali Valentino Rossi czy Giacomo Agnostini.

Kask AGV to bezpieczeństwo i wygoda w jednym

Warto pamiętać, co wyróżnia każdy wyprodukowany przez AGV kask motocyklowy. Włoska firma tworzy swoje modele, pamiętając, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Z tego względu skorupa wszystkich dostępnych w ofercie kasków wykonana jest z wyselekcjonowanych włókien szklanych, które na etapie produkcji poddawane są wymagającym testom obciążającym. AGV dba, aby ochrona głowy wychodziła poza wymagania narzucone przez standardy organizacji międzynarodowych. 

Poza tym, kupując kask AGV, masz pewność, że otrzymujesz produkt oparty na najlepszych rozwiązaniach technologicznych (m.in. komfortowym i stabilnym zapięciu, nowoczesnym systemie wentylacji oraz elementach ograniczających parowanie wewnątrz skorupy). Kaski motocyklowe AGV to również wygodna i skutecznie amortyzująca wstrząsy wyściółka oraz wyjątkowy design, który na pewno Ci się spodoba.

Wytrzymałe i funkcjonalne kaski AGV

Kaski AGV na motocykl są nie tylko modnym dodatkiem, ale przede wszystkim zapewniają ochronę i bezpieczeństwo podczas jazdy. Przedstawione produkty dostępne są w wielu zróżnicowanych wariantach, co pozwala każdej osobie wybrać odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Bez względu na to, jaki dokładnie rodzaj kasku AGV preferujesz – otwarte, szczękowe, integralne – bez wątpienia znajdziesz model spełniający Twoje oczekiwania. Wszystkie wyroby sygnowane logo AGV zapewniają komfort na najwyższym poziomie, funkcjonalność oraz wytrzymałość. Ich atutem jest także korzystna cena.

Lista produktów marki AGV dostępna w sklepie RRmoto pozwala zapoznać się ze wszystkimi rodzajami wyposażenia.

Korzystając z kasków AGV możesz spełniać się w sporcie motocyklowym lub korzystać z jednośladów rekreacyjnie. Szeroka gama produktów dopasowana jest zarówno do osób wymagających, jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę.

Jakiego typu kask AGV znajdziesz w sklepie motocyklowym RRmoto?

W naszej ofercie mamy różnego rodzaju kaski na motocykl pochodzące od tego włoskiego producenta, które zapewniają pełną ochronę głowy w newralgicznym momencie, wygodę podczas jazdy i nowoczesny, bardzo modny wygląd. Przygotowaliśmy szeroki asortyment kasków integralnych AGV, które nadają się do jazdy sportowej i nie tylko. Posiadamy też kaski szczękowe AGV dla fanów motocykli turystycznych i dalekich podróży jednośladami. Oferujemy również kaski otwarte AGV oraz akcesoria AGV, które ułatwią naprawę lub ulepszenie posiadanego modelu. Wszystko to znajdziesz w sklepie RRmoto! 

pixel