Ochraniacze Alpinestars

Ochraniacze Alpinestars w sklepie RRmoto

W RRmoto stawiamy na zadowolenie naszych klientów. Z tego względu selekcjonujemy nasz asortyment, oferując wyłącznie sprawdzone produkty, które zapewniają najwyższy poziom ochrony w czasie jazdy, są trwałe i komfortowe. Dbamy również o wygodę zakupów, umożliwiając skorzystanie z opcji darmowej przesyłki i zwrotu. 

W naszej bogatej ofercie znajdują się między innymi ochraniacze Alpinestars, które zostały docenione przez wielu użytkowników na całym świecie. Dowodem jakości protektorów są nie tylko pozytywne opinie, lecz także gwarancja producenta. 

Dlaczego ochraniacze Alpinestars to najlepszy wybór?

Co warto wiedzieć o marce Alpinestars? Firma została założona w 1963 roku we Włoszech. Na początku tworzyła wyłącznie produkty dla narciarzy, ale z biegiem lat zmieniła profil działalności. Dziś produkuje też kurtki motocyklowe, kaski, rękawice, kombinezony, spodnie, a także protektory osłaniające różne części ciała.

Charakterystyczne logo marki kojarzy się głównie z zawodami motocross, ale włoska firma jest obecna również na innych arenach sportowych świata. Warto wiedzieć, że ochraniacze Alpinestars podczas startów wykorzystywali tacy zawodnicy motosportu, jak Nicky Hayden oraz Dani Pedrosa.

Ochraniacze Alpinestars to najlepszy wybór kilku powodów. Po pierwsze, skutecznie chronią kluczowe obszary ciała, takie jak głowa, klatka piersiowa, plecy, łokcie, kolana i stawy biodrowe, przed urazami podczas wypadków lub upadków. Zabezpieczenie tych obszarów może zmniejszyć ryzyko obrażeń lub złamań, a nawet uratować życie motocyklisty. Po drugie, odpowiednio dobrane ochraniacze zapewniają komfort i swobodę ruchu, co przekłada się na lepszą koncentrację i kontrolę nad motocyklem. Po trzecie, ochraniacze mogą zapewnić dodatkową ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy wiatr.

Dla kogo zostały stworzone ochraniacze marki Alpinestars?

Jest wiele różnych rodzajów ochraniaczy, a ich przeznaczenie może być całkowicie inne. Najpopularniejsze protektory Alpinestars mogą służyć zarówno do jazdy sportowej po torze, jak i do ochrony motocyklisty w trakcie poruszania się po mieście. Co mamy do zaoferowania?

  • Zbroja Alpinestars – kompletny zestaw ochraniaczy, obejmujący cały obszar korpusu i kręgosłupa. Zbroja motocyklowa Alpinestars może być wykorzystana podczas jazdy sportowej, ale też jako element ochraniający w trakcie codziennych wyjazdów motocyklem.

  • Buzery Alpinestars – elementy osłaniające wyłącznie klatkę piersiową i plecy. Najczęściej stosowane są np. podczas treningów na motocrossie czy enduro.

  • Ochraniacze łokci, a także ochraniacze kolan Alpinestars – wzmacniają zabezpieczenie kolan przed uszkodzeniem podczas jazdy. Będą przydatne w trakcie poruszania się po torze, ale zalecane są też osobom, które dopiero zaczynają podróżować jednośladem. Skutecznie amortyzują uderzenia na łokciach i kolanach.

  • Ochraniacz klatki piersiowej Alpinestars oraz ochraniacz kręgosłupa – to elementy idealne do zwiększenia bezpieczeństwa podczas codziennych wypraw oraz jazdy sportowej, niezależnie od warunków.

Można zatem stwierdzić, że jazda w ochraniaczach marki Alpinestars to dobre rozwiązanie dla każdego motocyklisty. Są wytrzymałe, minimalizują skutki uderzenia oraz zapewniają swobodę ruchów.

Jakie ochraniacze Alpinestars znajdziesz w naszym asortymencie?

Mamy bogaty wybór ochraniaczy marki Alpinestars, takich jak zbroje, buzery, protektory pleców, klatki piersiowej, kolan czy łokci. Dostosowane są do potrzeb motocyklistek i motocyklistów ścigających się po torach ulicznych i offroadowych, a także osób ceniących najwyższy stopień ochrony w zwykłym ruchu drogowym. Mamy także ochraniacze dziecięce, zabezpieczające małoletnich w czasie wypraw motocyklowych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ochraniaczy, ale nie tylko. Posiadamy również m.in. odzież termoaktywną Alpinestars oraz spodnie Alpinestars. Życzymy owocnych zakupów. 

pixel