Odzież motocyklowa

Odzież motocyklowa w sklepie RRmoto

Poszukujesz odzieży motocyklowej, która posłuży Ci przez wiele sezonów? Nasz sklep internetowy oferuje profesjonalne i wytrzymałe ubrania na motor. Odporność na uszkodzenia mechaniczne i wysoka jakość materiału gwarantują solidną ochronę dla Twojego ciała.

Na co zwrócić uwagę, wybierając odzież motocyklową?

Właściwa odzież motocyklowa pomaga zapobiegać urazom mogącym powstać podczas jazdy. Dobrze dobrany strój zapewnia kompleksową ochronę zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich pasażerów niezależnie od pogody. Bezpieczeństwo wzmocni również solidny materiał, z którego wykonano ubranie, co umożliwi jego intensywną eksploatację. Nie tylko skóra, ale także odpowiednio dobrane tekstylia doskonale sprawdzą się podczas wyczynów na jednośladzie. Z kolei wiele kolorów i fasonów pozwoli dopasować odzież do Twoich preferencji oraz sylwetki.

Jakie są rodzaje ubrania motocyklowego i do czego służą?

Każdy motocyklista powinien mieć odpowiednią kurtkę – niezawodną, dopasowaną i od zaufanego producenta, takiego jak marka Shima. Okrycie pozwala na pełną swobodę ruchów, dzięki czemu można komfortowo wykonywać manewry. W cieplejsze miesiące doskonale sprawdzi się lekka kurtka od Rebelhorn, której konstrukcja pozwoli poczuć wiatr na własnej skórze.

W chłodniejsze dni przydatna będzie bielizna motocyklowa, która pomoże w utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała. Przykładem mogą być termoaktywne body damskie, dopasowane do kobiecej sylwetki i przyjemne w dotyku. Elastyczny materiał ogrzeje najwrażliwsze rejony ciała. Nie zapomnij również o skarpetach na motor, których gruby splot miękko otuli Twoje stopy.

Jednym z najważniejszych elementów ubrania motocyklowego są ochraniacze. Pamiętaj o profesjonalnym wsparciu dla swojego kręgosłupa, wybierając np. protektor pleców lub “żółwia”, zwiększysz swoje bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Jeżeli podróżujesz z dzieckiem, zwróć uwagę na rozmiar poszczególnych elementów odzieży, aby zapewnić młodszemu pasażerowi maksymalny komfort. Wyposaż się w akcesoria, które zabezpieczą najbardziej newralgiczne części ciała Twojej pociechy. Dobrym przykładem takiego dodatku są dziecięce ochraniacze kolan.

W Twojej garderobie nie może zabraknąć dobrego obuwia, które powinno zasłaniać kostkę, a najlepiej zachodzić na łydkę. Dynamiczna jazda wymaga również, aby materiał miękko poddawał się ruchom stopy. Takim zadaniom z pewnością sprostają buty turystyczne marki Shima. Elastyczne połączenia sprawiają, że obuwie dopasowuje się do ruchu stawów.

RRmoto: wysokiej klasy ubrania na motor i produkty dla Twojej maszyny

Skompletowałeś już swoje ubranie na motor? Dobierz coś „specjalnego” dla swojego jednośladu, np. profesjonalne produkty do czyszczenia i konserwacji, które poprawią komfort jazdy i przedłużą żywotność motocyklu. RRmoto zapewnia konkurencyjne ceny i najwyższą jakość preparatów – wszystko od sprawdzonych producentów!

pixel