Gogle IMX

Gogle motocyklowe IMX w sklepie RRmoto

Co dają zakupy w sklepie motocyklowym RRmoto? Szereg wymiernych korzyści! To między innymi dostęp do asortymentu od najlepszych producentów na świecie. Artykuły te zapewniają komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy, niezależnie od tego, czy prowadzisz motocykl sportowy, czy skuter. Wszystkie produkty, które u nas znajdziesz, są w bardzo atrakcyjnych cenach. Poza tym dorzucamy darmową przesyłkę oraz możliwość wygodnego zwrotu bez żadnych kosztów, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba.

W RRmoto dbamy o komfort każdego motocyklisty, również tego poruszającego się na motocyklach typu cross i enduro. Z tego względu postanowiliśmy poszerzyć nasz asortyment o wyspecjalizowane gogle IMX. To produkty bardzo trwałe, skuteczne i wszechstronne, a o ich jakości świadczy gwarancja producenta.

Gogle motocyklowe IMX i nie tylko – dlaczego wybór odpowiednich jest tak ważny?

Kaski motocyklowe cross nie mają szyby osłaniającej przed czynnikami zewnętrznymi i z tego względu wybór gogli dla motocyklisty jest niezwykle istotny – i to z wielu powodów. Przede wszystkim w trakcie przejazdu chronią one oczy, które są narażone na pył, kurz, błoto czy kamienie wylatujące spod kół motocykla. Taka sytuacja może skutkować nie tylko utratą widoczności i równowagi, ale także problemami z narządem wzroku.

Poza tym gogle zapewniają szeroki kąt widzenia i gwarantują komfort w czasie przejazdów. Po zabrudzeniu wystarczy je lekko przetrzeć, aby znów widzieć tor jazdy. Spełniają też rolę osłony przed wiatrem, a niekiedy też bardzo mocno świecącym słońcem. Słowem – są niezbędne do jazdy motocyklem enduro czy cross.

Gogle IMX – poznaj ich zalety!

Zdecydowanie warto zainwestować w bezpieczne, komfortowe i trwałe gogle IMX. To producent, który od wielu lat tworzy zaawansowaną odzież, akcesoria czy kaski dla fanów jazdy na motocrossie. Opiera się na nowoczesnej technologii, dbałości o ochronę motocyklistów oraz nowoczesnym designie.

Prezentowane w tej kategorii gogle IMX mają mocną szybkę, która zabezpiecza wzrok przed uszkodzeniem w czasie jazdy. Bardzo łatwo dopasowuje się je do rozmiaru kasku przy pomocy wygodnej i trwałej gumki. Specjalne uszczelniacze sprawiają, że do oczu nie dostanie się kurz ani wilgoć. To zdecydowanie ochrona najwyższych lotów.

Jakie gogle IMX znajdziesz w naszym asortymencie? Posiadamy między innymi gogle z szybą przezroczystą oraz barwioną (lepiej chroniącą przed słońcem). Mamy wersje dostępne w wielu rozmiarach, przeznaczone do różnych modeli kasków. Dostępne są cieszące się dużą popularnością modele, takie jak np. gogle IMX DUST, IMX SAND czy IMX MUD. Z pewnością znajdziesz u nas coś odpowiedniego dla siebie.

Gogle i inne produkty IMX w asortymencie sklepu RRmoto

Pamiętaj, że oprócz gogli cross w RRmoto mamy także inne produkty marki IMX. Bogata oferta naszego sklepu obejmuje kaski IMX dla fanów cross i enduro, wyspecjalizowane buty IMX oraz dodatkowe daszki IMX do osłony przed słońcem. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu. Pozostajemy do Twojej dyspozycji!

pixel