Rękawice motocyklowe szosowo-turystyczne

Rękawice motocyklowe turystyczne i szosowe w sklepie RRmoto

Zakupy w sklepie motocyklowym RRmoto to czysta przyjemność i liczne korzyści. Przede wszystkim możesz liczyć na wybór tysięcy produktów, pochodzących od najlepszych marek na świecie. Do zakupów dorzucamy opcję darmowej przesyłki. Oprócz tego ułatwiamy wygodny zwrot towarów, jeżeli zajdzie taka konieczność (np. gdy zamówisz zły rozmiar).

Wśród dostępnych u nas ubrań motocyklowych znajdują się między innymi rękawice motocyklowe turystyczne. To idealne rozwiązanie dla fanów jednośladów, zapewniające komfort termiczny, bezpieczeństwo i wygodę – szczególnie przy prowadzeniu dużych maszyn. Sprawdzą się o każdej porze, niezależnie od stylu jazdy.

Nasze rękawice na motocykl turystyczny pochodzą wyłącznie od uznanych i cenionych producentów, takich jak między innymi Shima, Rebelhorn czy Seca. Ich jakość potwierdza gwarancja, którą otrzymasz podczas zakupów i liczne certyfikaty bezpieczeństwa oraz trwałości.

Rękawice motocyklowe turystyczne – dlaczego to dobre rozwiązanie?

Turystyczne rękawice motocyklowe to element spełniający ważną funkcję w wyposażeniu każdego motocyklisty. Osłaniają dłonie na wypadek niebezpiecznej sytuacji w czasie jazdy. Chronią wrażliwe kości palców przed wybiciem, skręceniem, a nawet złamaniem. To jednak nie wszystko.

Istotne jest to, że rękawice turystyczne motocyklowe zapewniają odpowiedni komfort termiczny. To oznacza, że zabezpieczają ręce na wypadek wychłodzenia, wyziębienia czy przewiania podczas długich i wymagających podróży. Jednocześnie materiał (skóra oraz tkaniny syntetyczne) oddycha wraz ze skórą, dając pełne poczucie swobody.

Idealne rękawice turystyczne dają wyższy komfort jazdy

Ważna jest też funkcja praktyczna. Anatomiczny kształt rękawic motocyklowych turystycznych i ich odpowiednie dopasowanie sprawiają, że znacznie łatwiej jest prowadzić dużą maszynę. Dłonie pewniej leżą na kierownicy, nie ślizgają się i mniej się męczą. 

Prezentowane tutaj rękawice motocyklowe turystyczne sprawdzają się najlepiej do dalekich podróży, ale mogą z nich korzystać także fani jednośladów jeżdżący na krótszych trasach, np. w chłodniejsze dni. Rękawice szosowo-turystyczne na pewno zwiększą pewność siebie w trakcie jazdy i pozwolą na swobodniejszą, bezstresową podróż.

Poznaj rękawice turystyczne na motocykl z naszej oferty

Mamy bardzo bogaty wybór różnych rękawic motocyklowych, które przeznaczone są do jazdy turystycznej i szosowej, w tym te z długim mankietem. Znajdziesz u nas duży wybór rozmiarów, a także wiele modeli, które dopasowane są do męskich i kobiecych dłoni. Posiadamy grubsze egzemplarze, a także cieńsze (z delikatną siatką) idealne na cieplejsze dni. Wszystkie przepuszczają powietrze, są łatwe w zakładaniu i posiadają wbudowane protektory do ochrony rąk.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi elementami stroju dla turystów motocyklowych z naszego asortymentu. Oferujemy między innymi kurtki tekstylne gwarantujące wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy, praktyczne spodnie tekstylne z wbudowanymi protektorami oraz wszechstronne buty motocyklowe turystyczne.

Już teraz skompletuj swój zestaw odzieży. Z całą pewnością w naszej ofercie znajdziesz wszystkie produkty, których szukasz.

pixel