Rękawice Shima

Rękawice motocyklowe Shima w sklepie RRmoto

Rękawice motocyklowe Shima zapewnią wysoki komfort i bezpieczeństwo niezależnie od warunków, w jakich przyjdzie Ci je użytkować. Ciasne miejskie zakręty, długie trasy, offroad i jazda w terenie – wszędzie tam rękawice Shima sprawdzą się doskonale. Sprawdź, dlaczego warto uzupełnić swoją garderobę o wyroby właśnie tej marki.

Sklep internetowy RRmoto to najlepsze miejsce na zakup rękawic Shima, o czym świadczą chociażby opinie naszych klientów. Szeroki wybór produktów sprawia, że łatwiej będzie dopasować odpowiedni model do swoich potrzeb (znajdziesz tu zarówno rękawice damskie, jak i męskie). W dodatku możesz liczyć na korzyści, takich jak darmowa dostawa i darmowy zwrot zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rękawice Shima to ważne akcesorium w garderobie motocyklisty

Pozornie rękawice motocyklowe mogą wydawać się gadżetem, do którego nie trzeba przywiązywać większej wagi. W istocie jednak ich rola jest bardzo ważna: zapewniają bowiem należyty poziom ochrony dłoniom motocyklisty, które w trakcie jazdy wystawione są na szereg czynników, które nie tylko pogarszają komfort jazdy, ale w dłuższej perspektywie mogą być także groźne dla zdrowia. Silny wiatr, dojmujący chłód, deszcz i wilgoć, a nawet rozbijające się o palce owady – wszystko to sprawia, że rękom spoczywającym na kierownicy jednośladu przyda się solidna warstwa ochronna.

Jazda bez rękawic może skończyć się nie tylko bólami w stawach, które wywołuje przedłużona ekspozycja na chłód i wilgoć. Rękawice Shima chronią również w trakcie upadku i kolizji, zapewniając bezpieczeństwo delikatnym stawom i kościom dłoni. Dobre rękawice motocyklowe (wykonane z solidnych materiałów, takich jak np. skóra) zapewniają stabilność nawet w warunkach podwyższonej wilgoci, dzięki czemu ręce nie będą ślizgać się po kierownicy. Wszystko to sprawia, że ten pozornie mało istotny element stroju motocyklisty ma tak duże znaczenie wtedy, gdy chcesz dojechać do celu komfortowo i bezpiecznie.

Rękawice motocyklowe Shima: najwyższa jakość od polskiego producenta

Marka Shima już od ponad dziesięciu lat dostarcza motocyklistom wszystko to, czego potrzeba do bezpiecznej i komfortowej jazdy, niezależnie od rodzaju posiadanego przez Ciebie motocykla. Wśród produktów tego polskiego producenta znajdziesz rękawice dedykowane zarówno wyczynowym, jak i jeżdżącym rekreacyjnie motocyklistom. Na wysoką jakość rękawic Shima wpływają między innymi zastosowane technologie, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia są także materiały: również i pod tym względem rękawice Shima nie ulegają żadnym kompromisom.

Rękawice Shima: jak wybrać idealną parę?

Shima zapewnia rękawice przeznaczone do każdego stylu jazdy. Począwszy od lekkich modeli tekstylnych, poprzez solidne rękawice turystyczne i bezpieczne sportowe rękawice motocyklowe – możesz wybierać spośród szerokiego wachlarza produktów. Jak zatem znaleźć te idealne?

Rękawice miejskie Shima

Miejskie rękawice Shima zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie codziennej jazdy. Jak sama nazwa wskazuje, modele te przeznaczone są do użytkowania przede wszystkim na krótkich trasach – wszędzie tam, gdzie komfort ma największe znaczenie. Warto zwrócić uwagę, że nawet lekkie, tekstylne modele rękawic Shima (takie jak na przykład Shima One) zapewniają dostateczny poziom ochrony w trakcie drobnych stłuczek i kolizji, osłaniając przy tym dłonie przed chłodem.

Sportowe rękawice Shima

Rękawice sportowe Shima to propozycja dla motocyklistów, którzy potrzebują największego poziomu bezpieczeństwa. Technologie zastosowane w rękawicach z tej kategorii, takie jak między innymi wzmocnienia w kluczowych partiach, solidne protektory i wytrzymałe slidery, pozwalają ochronić dłonie nawet w razie groźnych wypadków. Modele, takie jak np. Shima STR-2, charakteryzują się przy tym zadowalającym poziomem wygody, pomimo ich mniejszej elastyczności niż w przypadku rękawic miejskich.

Szosowo-turystyczne rękawice Shima

Wybierasz się w długą trasę? Nie zapomnij o wygodnych rękawicach, zarówno w wydaniu nowoczesnym ( Shima STX), jak i bardziej klasycznym ( Shima Revolver). W przypadku tego typu modeli komfort łączy się z wysokim poziomem ochrony, dzięki czemu rękawice te mogą być używane nawet przez długi czas, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo.

Ocieplane i wodoodporne rękawice Shima

Trudne zimowe lub jesienne warunki pogodowe sprawiają, że nie warto ulegać kompromisom również pod względem doboru akcesoriów. Rękawice ochronią nasze dłonie przed ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi, a przy tym nie pozwolą wilgoci na kontakt ze skórą zarówno u mężczyzn ( Shima Evo 2), jak i u kobiet ( Shima Unica).

RRmoto: specjalistyczny sklep dla motocyklistów

Oprócz rękawic Shima możesz też sprawdzić inne ubrania tej znanej w środowisku motocyklowym marki. Warto uzupełnić garderobę o takie produkty, jak kurtka Shima, spodnie Shima (lub jako alternatywne rozwiązanie – kombinezon Shima ), buty Shima oraz koszula Shima.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy.

pixel