Pokrowce i plandeki motocyklowe

Dlaczego warto wykorzystywać pokrowce na motocykl? Do czego służą?

Odpowiednio dobrany pokrowiec motocyklowy pozwala skutecznie zabezpieczyć jednoślad przed czynnikami zewnętrznymi. To wyposażenie odporne na wysokie i niskie temperatury oraz zmienne warunki atmosferyczne, które świetnie sprawdzi się na każdym jednośladzie, bez względu na to, jaki dokładnie rodzaj pojazdu posiadasz.

W bogatym asortymencie RRmoto znajdziesz wyłącznie niezawodne produkty, w tym plandeki zabezpieczające przed deszczem, temperaturami i promieniami UV, gwarantujące idealne dopasowanie. Pamiętaj, że wszystkie elementy – w tym także pokrowce na motor – mają gwarancję jakości producenta, spełniają kryteria pod względem wytrzymałości, a także są bezpieczne w użytkowaniu.

Wodoodporny pokrowiec przeciwdeszczowy na motocykl

Pokrowce na motocykl wykonane są z wysokiej klasy poliestru, odpornego na oddziaływanie warunków atmosferycznych, przetarcia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Spełnia niezwykle ważną funkcję w zabezpieczaniu jednośladu, szczególnie gdy ten ma stać na zewnątrz, bez ochrony w postaci dachu – głównie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Pokrowce motocyklowe osłaniają przed deszczem czy śniegiem – jeżeli konieczne jest przechowywanie pojazdu „pod chmurką”, także zimą. Latem ograniczają szkodliwy wpływ promieni słonecznych. Mogą zneutralizować również szkody, które ewentualnie mógłby wyrządzić grad. Odpowiednio dobrany pokrowiec motocyklowy to absolutna podstawa – po tego rodzaju wyposażenie sięgają nawet osoby dysponujące garażem, aby ochronić pojazd przed zalegającym kurzem. Są wygodne w zakładaniu i ściąganiu. Posiadają specjalne otwory, dzięki którym założysz specjalne zabezpieczenia antykradzieżowe. To świetne akcesoria, które warto zabierać także na trasę, aby ochronić jednoślad przed czynnikami zewnętrznymi, np. w trakcie noclegu w hotelu.

Plandeka na motocykl – skuteczne zabezpieczenie

Plandeka na motocykl przyda się również podczas dłuższego postoju. Jeśli należysz do grona osób uwielbiających spędzać czas aktywnie, a jednoślad wykorzystujesz wyłącznie do transportu w wybrane miejsce, warto zadbać o stosowne zabezpieczenie pojazdu. Dobry pokrowiec na motocykl zagwarantuje optymalną ochronę w każdych warunkach, bez względu na temperaturę.

Dostępne w RRmoto plandeki na motocykl mają różne rozmiary. Dzięki temu z łatwością znajdziesz odpowiedni wariant dla swojego pojazdu. Pamiętaj, że specjalne pokrowce to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Koniecznie sprawdź również zabezpieczenia antykradzieżowe na motocykl.

Poznaj pokrowce na motocykl z asortymentu naszego sklepu!

Mamy pokrowce na motocykl wielu różnych marek, takich jak między innymi Oxford, Rebelhorn, Dainese czy SECA. Dopasowane są do wielu typów jednośladów, w tym pojazdów turystycznych, sportowych oraz cruiserów. Wszystkie cechują się odpornością na warunki atmosferyczne, pozwalają chronić motocykl przed kradzieżą i sprawiają, że dłużej utrzymasz maszynę w czystości.

Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na rozmiarówkę, którą podajemy przy opisie wszystkich pokrowców. Dzięki temu dostosujesz rozmiar produktu do posiadanego pojazdu. Zwróć uwagę, aby powłoka zakrywała cały motocykl (łącznie z ewentualnymi, dodatkowymi akcesoriami), a jednocześnie, żeby nie ciągnęła się po podłożu.

Poza pokrowcami na motocykl, w bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz także inne akcesoria, które ułatwiają trzymanie jednośladu na zewnątrz. To między innymi trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i próby dewastacji zabezpieczenia antykradzieżowe. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich produktów ze sklepu RRmoto.pl. W razie potrzeby – pozostajemy do Twojej dyspozycji!

pixel