Oleje motocyklowe

Oleje motocyklowe w sklepie RRmoto

Zakupy w sklepie motocyklowym RRmoto dają same korzyści. Nasi klienci mają ogromny wybór kasków, ubrań motocyklowych, akcesoriów, innowacyjnych gadżetów i innych produktów pochodzących od najlepszych producentów i dostępnych w niskich cenach. Poza tym oferujemy również możliwość skorzystania z darmowej przesyłki i bezproblemowego zwrotu zakupionych towarów – jeżeli zdarzy się taka konieczność.

W naszym asortymencie otrzymasz między innymi wysokiej klasy oleje motocyklowe dostępne w różnych wariantach. Przypominamy, że każdy olej motocyklowy jest dokładnie sprawdzony pod kątem składu, charakterystyki i właściwości, w pełni wspiera pracę maszyny i ma gwarancję jakości producenta. Możesz mieć pewność, że kupując tego rodzaju środek, Twój motocykl będzie zabezpieczony zgodnie ze wszystkimi zasadami.

Jaką funkcję pełni olej motocyklowy?

Podstawową substancją każdego motocykla z silnikiem spalinowym jest oczywiście olej silnikowy do motocykla. Produkt ten smaruje podzespoły jednostki napędowej, ograniczając tarcie i umożliwiając wchodzenie na wyższe obroty. Odpowiednio dobrany typ oleju motocyklowego z dedykowanymi dla silnika właściwościami chłodzi także blok motoru i oczyszcza go z ewentualnych mikrozanieczyszczeń, które np. mogły dostać się do środka przez paliwo lub powietrze. Jak często należy wymieniać olej silnikowy motocyklowy? Regularna wymiana niezbędna jest przynajmniej raz w roku lub po przejechaniu 10 tysięcy kilometrów.

Drugim olejem, który odgrywa istotną rolę dla bezpieczeństwa, jest olej do amortyzatorów motocyklowych. Smaruje on elementy nośne motocykla oraz chłodzi amortyzator w trakcie intensywnej pracy. Odpowiednio dobrany olej odciąża tę część jednośladu i przedłuża jej żywotność. Olej w amortyzatorze powinno się wymieniać raz na dwa lata.

Ważny jest również olej przekładniowy, który zmniejsza ryzyko zatarcia skrzyni biegów i wspomaga jej pracę – nawet w trudnych warunkach. Tu zachęcamy do zmiany przy ewentualnych naprawach przekładni czy jakichkolwiek wyciekach.

Dobry olej silnikowy i nie tylko – wszystko dostaniesz w RRmoto

W asortymencie sklepu motocyklowego RRmoto znajdziesz różnego rodzaju oleje do Twojego motocykla, w tym oleje silnikowe. Posiadamy między innymi silnikowy smar o parametrach m.in. 10W-40, 20W-50 czy 10W-60 – półsyntetyczny, syntetyczny i mineralny.

Oferujemy także wiele olejów do przekładni i amortyzatorów. Nasze oleje pochodzą od cenionych na rynku producentów, takich jak między innymi Motul. Mamy produkty do praktycznie wszystkich silników motocyklowych – zarówno tych nowoczesnych, jak i starszych modeli.

Poznaj także inne produkty do Twojego motocykla

Poza olejami na naszej stronie internetowej znajdziesz również płyny i smary czy środki do czyszczenia i konserwacji motocykla oraz wiele innych produktów, które pozwolą wydłużyć czas eksploatacji Twojej maszyny i ułatwią zachowanie jednośladu w bardzo dobrym stanie.

Już teraz serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępnym u nas asortymentem.

pixel