Akcesoria do kasków Shoei

Akcesoria i szyby do kasków Shoei w sklepie RRmoto

RRmoto to sklep motocyklowy o najwyższym standardzie obsługi klienta. Oferujemy bardzo bogatą ofertę akcesoriów, ubrań, kasków i gadżetów, które pochodzą od najlepszych marek na świecie i dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Do zakupów dodajemy opcję darmowej przesyłki, a także komfortowego zwrotu zakupionych towarów, jeżeli np. ich rozmiar okaże się nieodpowiedni. Gwarantujemy wygodę na każdym etapie zamówienia.

Jesteśmy jednym z największych sklepów w Polsce, oferujących bardzo szeroki asortyment produktów marki Shoei. Firma powstała w 1959 roku i należy do czołówki producentów kasków na świecie, tworząc zaawansowane technologicznie produkty.

Szyba do kasku Shoei – kiedy można ją wymienić?

Shoei tworzy jedne z najlepszych na świecie kasków motocyklowych, które chronią głowę w trakcie jazdy sportowej czy rekreacyjnej. Japońska marka opiera się na trwałych produktach, o szerokim zakresie możliwości. Świadczy o tym bardzo duży wybór akcesoriów do kasków tego producenta.

Istotne jest to, że kaski firmy Shoei możesz zmieniać według własnych upodobań lub naprawiać, jeżeli jego elementy wymienne się uszkodziły. Przykładowo pęknięta szyba do kasku Shoei nie sprawia od razu, że cały kask trzeba zamienić na nowy. Jeżeli uszkodzenie nie było wynikiem upadku albo kolizji (w takim przypadku kask nie powinien być używany), to nie stoi nic na przeszkodzie, aby wstawić po prostu nową, zakupioną u nas część.

Możesz również zmienić swój kask tak, jak tego oczekujesz. Montaż odpowiednio przyciemnianego wizjera czy pinlocka zmienia parametry posiadanego modelu i umożliwia zwiększenie jego możliwości.

Jakiego rodzaju akcesoria do kasków Shoei znajdziesz w naszym sklepie?

W RRmoto posiadamy bardzo duży wybór dodatkowych elementów do kasków Shoei. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę szyb i pinlocków zamiennych. Wizjery występują w różnych odcieniach i barwach, w wersjach przyciemnianych czy przeznaczonych do użytkowania kasku w trudnych warunkach atmosferycznych.

Prezentowane szyby pasują do zdecydowanej większości modeli kasków Shoei. Skontaktuj się z nami, aby dopasować określony produkt do posiadanej przez Ciebie wersji kasku. Po kompleksowym dopasowaniu z łatwością zamontujesz otrzymaną szybę lub pinlock.

Poznaj pełną ofertę marki Shoei w RRmoto

Asortyment sklepu motocyklowego RRmoto to nie tylko akcesoria do kasków. Oferujemy również kaski integralne Shoei o mocnej i zwartej skorupie, kaski szczękowe Shoei do zastosowań turystycznych, kaski cross Shoei przeznaczone do poruszania się motocyklami enduro lub cross po bezdrożach oraz wygodne, miejskie kaski otwarte Shoei.

Przypominamy, że wszystkie kaski dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, rozmiarowych i szerokiej gamie modeli. Każdy z nich to produkt oryginalny, który posiada gwarancję jakości oraz niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Zarówno szyba, jak i cały kask Shoei zakupiony w naszym sklepie to gwarancja zadowolenia. Jesteśmy pewni, że usatysfakcjonujemy nawet najbardziej wymagającego klienta.

pixel