Akcesoria do kasków Scorpion

Akcesoria i szyby Scorpion w sklepie RRmoto

Podczas zakupów w sklepie motocyklowym RRmoto każdy klient może liczyć na szereg korzyści. Oferujemy bardzo bogaty asortyment wysokiej klasy kasków, ubrań motocyklowych oraz nowoczesnych i trwałych akcesoriów, pochodzących wyłącznie od najlepszych i uznanych producentów. Elementy te dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Podczas zakupów można skorzystać z opcji darmowej przesyłki, a jeżeli zajdzie taka potrzeba – z bezproblemowego i bezpłatnego zwrotu produktu. 

W szerokiej ofercie znajdują się między innymi akcesoria do kasków Scorpion. Produkty, takie jak szyba Scorpion, zostały dokładnie przetestowane na etapie produkcyjnym, są tworzone z mocnych i bezpiecznych materiałów, mają certyfikaty jakości i gwarancję, którą otrzymasz podczas zakupu. Na pewno warto po nie sięgnąć.

Do czego mogą się przydać akcesoria, takie jak szyba Scorpion?

Elementy zamienne do kasków sprawiają, że nawet bardziej wyeksploatowany egzemplarz możesz odnowić i użytkować dalej. Zdarza się, że chwila nieuwagi spowoduje pęknięcie wizjera lub trudne do usunięcia zarysowanie. Zamiast kupować całkiem nowy kask, wystarczy nowa szyba Scorpion i jazda znów będzie bezpieczna. 

To nie wszystko. Nowoczesna szyba do kasku Scorpion pomoże też dostosować określony model do Twoich potrzeb. Możesz zamontować ciemniejszą lub jaśniejszą szybę, w zależności od nasłonecznienia i wrażliwości swoich oczu. Jeżeli np. jedziesz w dalszą podróż latem, dostosowanie szyby do bardzo słonecznej pogody wpłynie pozytywnie na komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. Ułatwi skupienie się na drodze, bez rozpraszania promieniami słońca. 

Warto pamiętać też o innych elementach, takich jak np. pinlocki. Wszystkie z jednej strony pomogą zregenerować lub naprawić delikatnie uszkodzony kask (pamiętaj, że uszkodzona skorupa oznacza konieczność zakupu nowego egzemplarza) albo całkowicie dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb podczas jazdy.

Szeroka gama akcesoriów firmy Scorpion i nie tylko – znajdź to, czego potrzebujesz

W RRmoto mamy różnego rodzaju akcesoria do kasków pochodzące od firmy Scorpion. Oferujemy wizjery o różnym stopniu przepuszczalności promieni słonecznych. Dostępna jest szyba Scorpion między innymi w kolorze żółtym, czarnym, szarym czy niebieskim. Posiadamy także szeroki wybór pinlocków. Elementy te pasują do wielu modeli kasków tego cenionego producenta. 

Warto pamiętać, że w sklepie RRmoto mamy nie tylko akcesoria do kasków, ale też same kaski tego amerykańskiego producenta. Oferujemy kaski integralne Scoprion, kaski szczękowe Scorpion i kaski otwarte Scorpion. Wszystkie dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego modelu kasku – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, przybliżymy zastosowanie poszczególnych akcesoriów czy innych produktów dla motocyklistów. 

pixel