Kaski szczękowe Schuberth

Kaski szczękowe Schuberth w sklepie RRmoto

Co możesz zyskać podczas zakupów w sklepie motocyklowym RRmoto? Czeka na Ciebie wiele profitów! Oferujemy wysokiej klasy asortyment dla fanów jednośladów. Znajdziesz u nas swój wymarzony kask motocyklowy, odzież oraz akcesoria, które zapewniają niezrównany komfort i bezpieczeństwo motocyklisty podczas krótkich i dalekich wypraw. Do zamówienia dorzucamy darmową przesyłkę i możliwość bezproblemowego zwrotu, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W RRmoto posiadamy wyspecjalizowane kaski, gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wśród polecanych modeli jest między innymi najnowszej generacji kask szczękowy Schuberth. Produkt z tej kategorii ma najważniejsze certyfikaty jakości (m.in. ECE) oraz spełnia wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa. Potwierdzeniem tego jest gwarancja producenta, którą otrzymasz podczas zakupu.

Schuberth – szczękowe kaski motocyklowe i nie tylko

Zanim wybierzesz swój kask Schuberth (szczękowy lub innego rodzaju), dowiedz się więcej o tej popularnej marce. To niemiecka firma z ponad 100-letnią tradycją. Przedsiębiorstwo produkowało najpierw hełmy dla wojska, a następnie wyspecjalizowało się w tworzeniu najwyższej jakości kasków dla kierowców serii wyścigowych (w tym samej Formuły 1) i motocyklistów.

Od początku powstania firmy Schuberth, na świecie sprzedały się setki tysięcy produktów tej cenionej marki. Wszystko ze względu na najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, wybitną aerodynamikę, trwałą skorupę, podwójną homologację, wygodne wnętrza kasku i wiele innych korzyści, dostępnych w zależności od konkretnego modelu.

Czym charakteryzują się kaski szczękowe Schuberth?

Do grupy najpopularniejszych produktów niemieckiej marki zdecydowanie należy kask szczękowy Schuberth. Co warto wiedzieć o tym rodzaju kasków? To skuteczna i bezpieczna ochrona głowy, zapewniająca najwyższy stopień zabezpieczenia przed urazami czaszki czy mózgu. Kask Schubert szczękowy zbudowany jest z wysokiej klasy kompozytów, w tym m.in. włókien szklanych. Świetnie absorbuje on energię uderzenia i ogranicza ryzyko złamań kości czaszki czy krwiaków. 

Jednocześnie kaski szczękowe firmy Schuberth są bardzo wygodne. To lekkie produkty z komfortowym wnętrzem dopasowanym do kształtu głowy użytkownika. Mają efektywny system wentylacji (dzięki niemu możliwa jest optymalna termoregulacja głowy), deflektory oraz miejsce na interkom. Część szczękowa otwiera się w błyskawiczny sposób, ale jednocześnie system zatrzaskowy ogranicza ryzyko oderwania jej od reszty kasku w czasie ewentualnego upadku. 

Kask szczękowy Schuberth dla wymagających motocyklistów

Kaski Schuberth są łatwiejsze do zakładania i zdejmowania. Wygodne przyciski pozwalają podnieść podbródek przy pomocy specjalnego mechanizmu. W efekcie motocyklista nie musi całkowicie zdjąć wyposażenia podczas przerwy na tankowanie czy rozmowy z innymi osobami. To oszczędza czas i zapewnia komfort, szczególnie w sytuacjach, gdy konieczne byłoby regularne zakładanie i zdejmowanie.

Należy pamiętać, że kaski Schuberth zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, co w połączeniu z wysokim poziomem ergonomii przekłada się na satysfakcję z użytkowania.

Prezentowane modele przejawiają wzorową szczelność a solidne zapięcia wokół szyi i wytrzymała konstrukcja odpowiadają za kompleksową ochronę kierowcy. W parze z wymienionymi cechami podąża również niezrównany poziom wyciszenia. Pamiętaj, że prawidłowe dobranie modelu to czynnik zapobiegający zrolowaniu kasku, podobnie jak prawidłowe zapięcie wyposażenia podczas jazdy.

Dodatkowo kaski motocyklowe Schuberth wyróżnia smukły design. Przedstawione warianty występują w wielu zróżnicowanych kolorach i wzorach. Wybierając odpowiednie wyposażenie dla siebie, zwróć uwagę nie tylko na front, ale także tyłu kasku – to miejsce, które również zostało odpowiednio zagospodarowane, aby wyposażenie prezentowało się od jak najlepszej strony w każdej sytuacji. Produkty marki Schuberth tworzą nową erę kasków szczękowych, skupioną wokół bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz stylu.

Poznaj ofertę kasków Schuberth w sklepie RRmoto!

W naszym asortymencie znajdziesz różnego rodzaju kaski firmy Schubert. Wszystkie to najlepsza ochrona głowy motocyklistek i motocyklistów nawet w ekstremalnych warunkach. Dostępne są w wielu wariantach rozmiarowych oraz wersjach kolorystycznych. 

RRmoto ma dla Ciebie również inne typy kasków tej marki. Posiadamy między innymi kaski otwarte Schuberth (np. do jazdy miejskiej) oraz kaski integralne Schuberth. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach. Już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

pixel