Interkomy Schuberth

Interkomy Schuberth w sklepie RRmoto

Sklep RRmoto oferuje najwyższej klasy artykuły dla motocyklistek i motocyklistów, a w tym między innymi ubrania, kaski czy nowoczesne i przydatne gadżety. Dodatkowo każdy klient może liczyć na nasze pełne wsparcie podczas zakupów i darmową przesyłkę. Ponadto zamówione produkty możesz zwrócić bez żadnych opłat i bez podania przyczyny.

W naszym asortymencie znajdziesz takie produkty, jak np. interkom Schuberth – to nowoczesny sprzęt, który pozwala na bezpieczną komunikację w czasie jazdy. Każdy model jest objęty gwarancją producenta i zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Interkom Schuberth – poznaj jego niezwykłe możliwości

Ceniona na świecie marka Schuberth od lat słynie z tworzenia bezpiecznych i komfortowych kasków motocyklowych, ale także wygodnych, zaawansowanych technicznie i bardzo wszechstronnych interkomów – sprzętu, który stanowi system komunikacji motocyklowej wewnątrz grupy. W połączeniu ze smartfonem służy także do rozmów telefonicznych w trakcie jazdy.

Jakie możliwości mają interkomy Schuberth? Lista jest bardzo długa. To między innymi bezpieczna i komfortowa jazda z zaawansowanym systemem kontroli hałasu. Urządzenia można kontrolować za pomocą dedykowanej aplikacji i połączyć przez Bluetooth ze specjalnym pilotem. Sterowanie interkomem odbywa się także przy pomocy komend głosowych, a zasięg sprzętu waha się między 1000 a 1600 metrów (w zależności od wybranego modelu). Interkom Bluetooth to multimedialny system zapewniający praktycznie nieograniczone możliwości komunikacji.

Dodatkowo niektóre wersje posiadają wbudowane radio FM i możliwość słuchania muzyki. Nie zapominajmy, że interkomy Schuberth są bardzo wygodne i nie zajmują wiele miejsca we wnętrzu kasku. Warto też dodać, że ich obsługa jest dziecinnie prosta.

Gdzie i kiedy wykorzystasz dostępne u nas interkomy Schuberth?

Interkom Schuberth to przede wszystkim świetne rozwiązanie dla osób, które często wybierają się w dalekie wyprawy motocyklowe. Dzięki tego rodzaju urządzeniom możesz bezpiecznie i komfortowo komunikować się z innymi uczestnikami podróży (jadącymi z Tobą w kolumnie) lub korzystać z telefonu. Interkom grupowy Bluetooth to duża pomoc, jeżeli chcesz zapytać o drogę lub wskazać miejsce odpoczynku.

Interkom Schubert wykorzystasz jednak nie tylko w czasie turystycznych wyjazdów. Może być dla Ciebie wsparciem nawet przy krótkich wyjazdach motocyklowych, szczególnie wtedy, gdy koniecznie potrzebujesz stałego kontaktu ze światem (np. z powodów zawodowych). Z tego względu zdecydowanie warto zamontować go w kasku i zawsze mieć go pod ręką.

Dlaczego warto wybrać interkom Schubert?

Interkom Bluetooth marki Schubert pozwala na wysłanie jednorazowo informacji lub pozostanie w stałym kontakcie z innymi kierowcami motocykli. Urządzenia tego producenta wyróżnia doskonała wydajność połączona z funkcjonalnością oraz długą żywotnością baterii. W ramach funkcji interkomu uniwersalnego wyposażenie pozwala wygodnie zarządzać kanałami komunikacji, co umożliwia prowadzenie rozmowy w trakcie jazdy. Solidne połączenie Bluetooth pozwala na wygodne korzystanie z urządzenia. Interkom Schuberth to niezawodna propozycja dla początkujących oraz doświadczonych kierowców jednośladów.

Przedstawione produkty w zestawie posiadają instrukcję, co umożliwia konfigurację ustawień urządzenia wedle indywidualnych preferencji. Z reguły sposób działania interkomu jest bardzo prosty, ponieważ wszystkie procesy polegają na połączeniu urządzenia przy pomocy Bluetooth.

Jakie interkomy Schubert znajdziesz w naszym asortymencie?

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju modele interkomów marki Schuberth. Np. Interkom Schubert SC1 C4/R2 STANDARD to specjalny system komunikacji oparty na współpracy z marką SENA. Jest zintegrowany, niewidoczny, zapewnia doskonałą łączność i pełną komunikację – nawet w trudniejszych warunkach. Do tego jest wygodny i bezpieczny w trakcie użytkowania. Z kolei wersja bardziej rozbudowana, czyli Interkom Schubert SC1 C4/R2 ADVANCED ma dodatkowo radio FM i zaawansowany system udostępniania muzyki. To na pewno idealny wybór dla wymagających motocyklistów.

Poza proponowanymi interkomami marki Schuberth posiadamy również akcesoria do tych urządzeń, takie jak baterie czy specjalne zestawy słuchawkowe. Pamiętaj, że nasz asortyment to także inne produkty tej cenionej marki – kaski integralne Schuberth, kaski szczękowe Schuberth oraz kaski otwarte Schuberth.

W RRmoto znajdziesz szereg zróżnicowanych systemów interkomowych od najlepszych producentów, a także akcesoria opcjonalne dla motocyklistów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu RRmoto!

pixel