Zbroje i buzery FOX

Zbroje i buzery Fox w sklepie RRmoto

Zakupy w RRmoto to kompleksowy dostęp do artykułów motocyklowych najwyższej jakości. Decydując się na zakup produktów właśnie u nas, możesz mieć pewność, że trafią do Ciebie sprawdzone elementy, zapewniające najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także pełen komfort użytkowania podczas jazdy. Co więcej, możesz liczyć na darmową wysyłkę i zwrot w razie potrzeby (np. gdy kupisz za mały lub za duży buzer). Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i wybierz coś dla siebie, aby cieszyć się jazdą w każdych warunkach.

Co znajdziesz w naszym asortymencie? Posiadamy m.in. buzer Fox dostępny w wielu wariantach w niezwykle atrakcyjnych cenach. To specjalna zbroja motocyklowa przeznaczona w szczególności dla fanów jazdy motocross lub enduro i stanowi bardzo ważny element wyposażenia każdego motocyklisty czy motocyklistki, przemierzających bezdroża.

Buzer Fox – czym właściwie jest?

Zbroja Fox to pancerz składający się z wielu ochraniaczy (protektorów), zapewniający idealną ochronę zawodnika w czasie poruszania się po torze motocross. Pamiętaj, że jazda motocrossem jest bardzo ryzykowna. Nawet niewielki błąd może skończyć się bolesnym upadkiem, który naraża kości, stawy czy mięśnie na zwichnięcia, skręcenia, obicia, a nawet złamania (w tym trudne do wyleczenia złamania otwarte).

Buzer Fox spełnia tu niezwykle istotną rolę. Chroni ciało (w tym kręgosłup) przed urazami mechanicznymi. Jest odpowiednio dopasowany do ciała użytkownika i w newralgicznym momencie amortyzuje siłę upadku, chroniąc przed kontuzją.

Tego typu zbroja motocyklowa Fox może występować w dwóch wariantach – to klasyczna zbroja Fox i charakterystyczny buzer. Czym różnią się te dwa elementy? Pierwszy z nich posiada kompleksowy zestaw ochraniaczy (w tym ochraniacz klatki piersiowej oraz certyfikowane ochraniacze łokci, ramion i barków), natomiast buzer skupia się raczej na ochronie pleców i klatki piersiowej, dając jednocześnie większy komfort i swobodę ruchów w czasie jazdy. Niezależnie który wariant wybierzesz, postaw na sprawdzone rozwiązania pochodzące od cenionych producentów.

Buzery i zbroje Fox wykonane są z wysokiej jakości materiałów sztucznych, odpornych na uszkodzenia. Umożliwiają amortyzację upadku o dość dużej sile. Nadają się do wykorzystania w czasie treningów, ale również zawodów. Wyposażone są w specjalne elementy dopasowujące je do ciała i posiadają dodatkowe wyściółki z materiału dobrze wchłaniającego pot, które zwiększają komfort noszenia takiej zbroi.

Zbroja na crossa Fox? Tylko z RRmoto!

W naszej ofercie możesz znaleźć różnego rodzaju produkty, takie jak zbroja cross Fox czy buzer Fox. Świetna ochrona ramion, łokci, i klatki piersiowej, wypinany ochraniacz pleców, wentylowana polimerowa konstrukcja, łatwe zakładanie i ściąganie – między innymi takie funkcjonalności można znaleźć w asortymencie tego producenta.

Otrzymasz u nas warianty dla dzieci i dorosłych, w tym wersje dla mężczyzn i kobiet (każdy znajdzie swój rozmiar). Posiadamy zbroje i buzery w kolorze czerwonym, zielonym, białym, czarnym i innych, dzięki czemu możesz dopasować je do swojego charakteru. Wszystkie z nich są certyfikowane i sprawdzone, a o ich najwyższej jakości świadczy gwarancja producenta. Dostępne są popularne modele, takie jak m.in. Fox Titan Sport.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą innych akcesoriów motocross tej firmy, w tym gogli motocyklowych Fox oraz butów na crossa Fox. Na pewno znajdziesz u nas dokładnie to, czego szukasz.

pixel