Kaski szczękowe Bell

Kaski szczękowe Bell w sklepie RRmoto

Jesteśmy doświadczonym sprzedawcą artykułów motocyklowych i wiemy, czego naprawdę potrzeba fanom jednośladów. To dlatego w RRmoto oferujemy wyłącznie najwyższej klasy ubrania i inne markowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo, a do tego dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Dajemy Ci też możliwość skorzystania z darmowej przesyłki, wsparcia naszych ekspertów czy bezproblemowego i bezpłatnego zwrotu. Nasza bogata oferta obejmuje także kaski motocyklowe, w tym modele szczękowe od firmy Bell.

Idealnie dopasowany kask motocyklowy to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego motocyklisty. Chroni on głowę przed skutkami upadku, osłaniając czaszkę i wnętrze przed wstrząśnieniem lub innymi niebezpiecznymi urazami. Dostępne w naszej ofercie kaski szczękowe firmy Bell to z jednej strony ochrona na najwyższym poziomie, a z drugiej wygoda dla wymagających.

Bell – ceniony producent kasków szczękowych i nie tylko

Dlaczego kask szczękowy Bell (podobnie jak inne kaski motocyklowe Bell) to dobre rozwiązanie? Ponieważ pochodzi od cenionego producenta, który już od ponad 50 lat tworzy skuteczne elementy ochrony głowy. Amerykańska firma bazuje przy tym na zaawansowanych badaniach i projektach, wykorzystując także specjalne materiały z kompozytów czy włókna szklanego.

Każdy kask szczękowy marki Bell zapewnia skuteczną ochronę głowy poprzez jednolitą i mocną skorupę, odporną nawet na bardzo intensywne uderzenie. Co więcej, wypełnienie kasku Bell skutecznie amortyzuje siłę upadku. Kaski szczękowe (zwane też turystycznymi) muszą charakteryzować się do tego wysokim komfortem podczas jazdy. Cechy produktów marki Bell (w zależności od wybranego modelu) to między innymi modułowa konstrukcja, poszerzone pole widzenia i blenda przeciwsłoneczna – wszystko dla bezpiecznej i wygodnej jazdy.

Egzemplarze tego amerykańskiego producenta mają również takie elementy, jak wyjmowane antybakteryjne wyściółki, wysokiej jakości systemy wentylacyjne, miejsce na interkom, szybka wykonana z trwałych i przejrzystych materiałów, wygodne i trwałe zapięcie oraz otwierana część szczękowa. Ta ostatnia jest na tyle stabilna, aby w newralgicznym momencie osłonić także szczękę.

Kiedy kask szczękowy Bell będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem?

Dostępne w naszej ofercie kaski szczękowe Bell polecamy przede wszystkim doświadczonym fanom jednośladów, którzy stawiają na dalekie podróże turystycznym motocyklem. Dzięki otwieranej części szczękowej masz możliwość wygodnego odpoczynku czy spożycia posiłku na postoju, bez konieczności zdejmowania całej konstrukcji.

To idealne połączenie dla osób, które z jednej strony chcą być bardzo dobrze chronione, a z drugiej wymagają wygody w czasie jazdy. Ważne jest również to, że kask z łatwością utrzymasz w czystości m.in. dzięki wyciąganemu wnętrzu z antybakteryjnego materiału, które można z powodzeniem wyprać w pralce automatycznej.

Jakie szczękowe kaski motocyklowe Bell znajdziesz u nas?

W naszym sklepie kupisz dobrze wyprofilowane kaski szczękowe w atrakcyjnych wzorach i malowaniu pasującym do różnych charakterów i gustów motocyklistów. Zróżnicowane rozmiary skorupy pomogą Ci dopasować kask szczękowy Bell niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Już dziś wybierz idealny model dla siebie – w ofercie mamy między innymi kask Bell SRT Modular oraz Bell Broozer. Pamiętaj, że każdy kask szczękowy Bell ma gwarancję jakości producenta. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi typami kasków tej firmy np. z kaskami integralnymi Bell oraz kaskami otwartymi Bell.

pixel