Kaski otwarte Bell

Kaski otwarte Bell w sklepie RRmoto

Odpowiedzialny i świadomy motocyklista poszukuje ubrań i akcesoriów, które zwiększą jego bezpieczeństwo i komfort w czasie jazdy. Wszystko, co niezbędne, można znaleźć w sklepie motocyklowym RRmoto. Przygotowaliśmy bogatą ofertę artykułów dla fanów jednośladów, które charakteryzują się ogromną wytrzymałością, jakością i dopasowaniem do potrzeb użytkownika. Poza tym oferujemy też darmową przesyłkę i wygodny zwrot w razie potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, wśród której dostępny jest także kask otwarty Bell.

Czym jest kask otwarty? To dość charakterystyczny rodzaj ochrony głowy, który nie posiada części szczękowej, a jedynie specjalne zapięcie i szybkę czołową. Chociaż nie zabezpiecza on szczęki, to również pełni ważną rolę podczas jazdy motocyklem. Firma Bell doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Otwarte kaski motocyklowe Bell – co warto o nich wiedzieć?

Amerykańska marka Bell to jeden z największych na świecie producentów kasków motocyklowych. Wśród różnych typów kasków dostępny jest także wariant otwarty. Co warto o nim wiedzieć?

Każdy kask otwarty Bell to skorupa wykonana z trwałych materiałów, wśród których znajdziesz między innymi mocne kompozyty czy włókno węglowe. Produkty te posiadają system wentylacji głowy, wygodne i jednocześnie bardzo stabilne zapięcie oraz komfortową i skutecznie amortyzującą wstrząsy wyściółkę. Niezależnie od modelu kaski Bell posiadają certyfikację świadczącą o ich bezpieczeństwie.

Warto podkreślić, że Bell stawia także na styl. Marka zaprezentowała kilka modeli kasków otwartych, a każdy z nich ma inny kształt i malowanie (w macie lub połysku), dzięki czemu z łatwością dopasujesz wygląd do swoich oczekiwań oraz gustu.

Dla kogo przeznaczony jest kask otwarty Bell?

Kaski otwarte Bell to produkty adresowane dla fanów jazdy po mieście, szczególnie posiadaczy skuterów, którzy raczej nie zapuszczają się na dalekie wyprawy poza zabudowania czy na drogi szybkiego ruchu. Jest to wariant idealny dla wszystkich motocyklistów stawiających na wygodę i komfort oraz swobodną formułę jazdy, ale jednocześnie dbających o swoje bezpieczeństwo.

Proponowany kask otwarty Bell w różnych wersjach może być też atrybutem posiadacza cruisera lub choppera ze względu na swój swobodny charakter.

Poszukujesz kasku otwartego marki Bell? Znajdziesz go w naszej ofercie!

W RRmoto mamy kaski motocyklowe Bell, które charakteryzują się bezpieczeństwem i wygodą. Dopasujesz je do swojej głowy pod względem rozmiaru czy kształtu. Pamiętaj, że na każdy zakupiony model otrzymasz gwarancję producenta, co jest dowodem na wysoką jakość. Oprócz kasków otwartych w szerokiej gamie tego producenta znajdziesz też kaski integralne Bell, kaski cross Bell i kaski szczękowe Bell (wszystkie dostępne są w asortymencie naszego sklepu motocyklowego).

Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą kasków otwartych Bell i wybierz produkt dla siebie. Dostępny jest np. model Bell Scout Air i Bell Custom. Jeżeli masz wątpliwości lub pytania – zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Ci wybrać wariant skrojony pod Twoje wymagania.

pixel