Kaski integralne Arai

Kaski integralne Arai w sklepie RRmoto

Czy warto kupować w RRmoto? Oczywiście! Każdy klient ma dostęp do bogatego asortymentu artykułów dla motocyklistów, pochodzących od najlepszych marek i dostępnych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Oferujemy wiele kasków motocyklowych, ubrań oraz nowoczesnych urządzeń elektronicznych, przydatnych w trakcie jazdy. Dodatkowo do zakupów dodajemy opcję darmowej przesyłki i bezproblemowego zwrotu, jeżeli zajdzie taka konieczność.

W naszej rozbudowanej ofercie posiadamy między innymi integralne kaski motocyklowe Arai. Kask integralny Arai to element ochrony głowy najwyższej klasy, dokładnie przetestowany podczas produkcji. Dowodem na to jest gwarancja producenta oraz liczne i pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów. Pamiętaj, że każdy kask motocyklowy Arai ma niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, takie jak m.in. ECE.

Arai – dlaczego warto postawić na tę markę?

Marka Arai pochodzi z Japonii i jest jedną z najlepszych na świecie pod względem produkcji zaawansowanych technologicznie kasków dla motocyklistów. Pierwsze produkty z jej logo powstały jeszcze przed wojną – w 1937 roku. Wtedy Arai tworzyło kaski zabezpieczające pracowników budowlanych. Ochroną głowy fanów jednośladów japońskie przedsiębiorstwo zaczęło zajmować się od lat 60. ubiegłego wieku, a już 10 lat później kaski Arai pojawiły się na torach MotoGP.

Dziś w kaskach Arai jeżdżą najlepsi motocykliści na świecie, walczący o tytuł mistrza świata. Kask integralny Arai wybierają również odpowiedzialni fani jednośladów, którzy aktywnie uczestniczą w ruchu drogowym. To skuteczna ochrona głowy, przekładająca się na bezpieczeństwo i komfort w czasie jazdy.

Charakterystyka kasków integralnych Arai

Co warto wiedzieć o kaskach integralnych marki Arai? Przede wszystkim mają one niezwykle mocną skorupę. Wykonane są z wyselekcjonowanych włókien, których struktura jest odporna na siłę uderzenia – może to uratować zdrowie lub życie w newralgicznym momencie. Z kolei wnętrze kasku zostało stworzone z materiałów, które odpowiednio amortyzują wstrząsy, ograniczając ryzyko krwiaków lub wstrząśnienia mózgu. Dodatkowo taki kask Arai (w zależności od modelu) jest odpowiednio wentylowany, ma deflektory nosa, przyciemniany wizjer, wygodne i bezpieczne zapięcie i wiele więcej.

W naszym asortymencie mamy wiele różnych modeli kasków integralnych Arai, które nadają się do jazdy po torze lub ulicznych wojaży. Wszystkie oferujemy w zróżnicowanych wersjach kolorystycznych i rozmiarowych, dzięki czemu z pewnością dopasujesz wybrany produkt do swoich potrzeb.

Poznaj inne produkty Arai ze sklepu motocyklowego RRmoto

RRmoto to nie tylko kaski integralne od tego legendarnego, japońskiego producenta. Posiadamy również kaski cross Arai do wykorzystania podczas jazdy motocrossem i enduro oraz wyspecjalizowane akcesoria Arai, które pomogą w regeneracji lub zmodyfikowaniu posiadanego modelu kasku. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu skonsultowania zakupu – nasi pracownicy chętnie pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

pixel