Kaski cross Arai

Kaski cross Arai w sklepie RRmoto

Kiedy kupujesz w RRmoto, możesz liczyć na szereg korzyści, takich jak np. darmowa dostawa oraz wygodny i bezpłatny zwrot zamówienia w razie potrzeby. W naszej bogatej ofercie znajdziesz różnego rodzaju kaski motocyklowe, ubrania, akcesoria oraz nowoczesne urządzenia elektroniczne – wszystko z myślą o wymagających motocyklistach. Pochodzą one od najlepszych producentów i dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

W rozbudowanym asortymencie RRmoto nie brakuje produktów marki Arai. To japońska firma, która tworzy zaawansowane kaski dla motocyklistów. Przedsiębiorstwo, które powstało w 1937 roku, obecne jest na torach największych motosportowych imprez na świecie, a w różnych modelach Arai mistrzostwo świata zdobywali zawodnicy motocross i MotoGP.

Dlaczego odpowiedni kask cross Arai ma znaczenie podczas jazdy offroadowej?

Nasza oferta kasków Arai obejmuje między innymi modele motocrossowe. Ich dobór jest niezwykle istotny pod względem bezpieczeństwa i komfortu przejazdów na nierównych trasach leśnych czy górskich. Jazda cross lub enduro to zwiększone ryzyko upadku na bardzo niebezpieczną nawierzchnię. Nawet delikatna utrata równowagi może skończyć się źle, jeżeli zawodnik nie ma na sobie odpowiedniej ochrony głowy.

Poza tym kaski cross/enduro (takie jak kask cross Arai) muszą zapewniać zawodnikowi pełną swobodę ruchu, cyrkulację powietrza i miejsce na profesjonalne gogle. Muszą też chronić przed promieniami słonecznymi czy deszczem.

Poznaj kaski cross Arai – pełne zabezpieczenie podczas poruszania się po lesie czy górach

Wszystkie powyższe cechy ma kask cross lub kask enduro Arai. To zaawansowany rodzaj ochrony głowy. Skorupa wykonana jest z wyselekcjonowanego włókna szklanego, co ogranicza ryzyko uszkodzenia czaszki w newralgicznym momencie. Warto pamiętać, że każdy wyprodukowany przez Arai kask cross został dokładnie przetestowany i spełnia wymagania określone przez międzynarodowe organizacje, dopuszczające je do użytku w trakcie profesjonalnych imprez motocross.

Co jeszcze cechuje kaski na crossa od Arai? Ich wnętrze z jednej strony skutecznie amortyzuje wstrząsy, a z drugiej zapewnia odpowiedni komfort w czasie jazdy. Pełen system wentylacji daje poczucie swobody (nawet przy niezwykle wymagających przejazdach) oraz dostęp do tlenu. Dodatkowo trzeba podkreślić lekką konstrukcję każdego modelu kasku, praktyczne i najbezpieczniejsze zapięcie oraz wiele innych zalet, które warto poznać w praktyce.

Przypominamy, że w naszym asortymencie znajdują się zróżnicowane modele kasków cross Arai. Wszystkie dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i modnych wariantów kolorystycznych. Na pewno znajdziesz u nas kask motocyklowy idealny dla siebie.

Arai to nie tylko kaski cross i enduro

Marka Arai jest producentem różnego rodzaju kasków motocyklowych, które znajdziesz w dostępnej u nas ofercie. Oprócz modeli crossowych posiadamy kaski integralne Arai do zastosowania sportowego i rekreacyjnej jazdy drogami publicznymi. Oferujemy także zaawansowane akcesoria Arai służące do modyfikacji lub regeneracji posiadanych egzemplarzy. Zachęcamy do zakupów!

pixel