Spodnie tekstylne HELD MATATA II BLACK czarny
Spodnie tekstylne HELD MATATA II BLACK czarny
Autoryzowany sklep HELD

Autoryzowany
sklep HELD

Spodnie tekstylne HELD MATATA II BLACK czarny
Spodnie tekstylne HELD MATATA II BLACK czarny
5.00/5.00Opinie (3)

Spodnie tekstylne HELD MATATA II BLACK czarny

1 129,00 zł
brutto / szt.

56.45 x 20 rat 0% RRSO¹

Darmowa dostawa i zwrot w 30 dni

Wybierz Kolor:
Sprawdź dopasowanie rozmiaru
System dopasowania rozmiaru Podaj wymiary i poznaj swój rozmiar
?
Zamówienia telefoniczne / Infoliniapon. - pt.: 8:00 - 21:00 504 504 559
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
Dołączamy pakiet gratisów

Otrzymasz pakiet gratisów

Kubek 330ml + Brelok 3D + Mikrofibra + Żel + Detailer

5 lat gwarancji - po rejestracji w DSM (więcej)
RRmoto jest autoryzowanym sklepem HELD, dzięki czemu możesz skorzystać z wydłużonej gwarancji na markę HELD:

1. Kup produkt w pełnej cenie (bez rabatu).

2. Do 14 dni od zakupu zarejestruj produkt w Dobrych Sklepach Motocyklowych.

3. Zyskaj 5 lat gwarancji.

30 dni na darmowy zwrot zamówienia
Bezpieczne zakupy
Kup teraz, zapłać za 30 dni (więcej)
Kup na raty 0% RRSO 0% (rozwiń)
Credit Agricole RatyCredit Agricole Raty

¹ szczegóły
Raty dla Ciebie 0% od Credit Agricole - RRSO 0%. Uruchom kalkulator by poznać szczegóły.

eRaty Santander Consumer BankeRaty Santander Consumer BankRaty BNP ParibasRaty BNP Paribas

¹ szczegóły
Raty 0% RRSO 0% od BNP Paribas Bank Polska S.A - RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania obliczona na dzień 21.05.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. („Bank”) w sklepie www.rrmoto.pl i wynosi 0%. Kwota maksymalna wynosi 40 000 zł, kwota minimalna wynosi 100 zł na okres kredytowania 3, 4 ,5, 6 miesięcy, albo 150 zł na okres kredytowania 10 miesięcy. Udzielenie kredytu zależy od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej Klienta. Grupa RRmoto Sp. z o.o. współpracuje z Bankiem i jest umocowany do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Szczegóły na www.rrmoto.pl.

Masz pytanie? Napisz

Do tego produktu otrzymasz
Pakiet GRATISÓW

Do tego produktu otrzymasz pakiet gratisów
Pakiet GRATISÓW

1. MEGA brelok 3D

2. Detailer do kasków

3. Żel do czyszczenia kasków

4. Najszybszy kubek 330 ml

5. Ściereczka "Przestań się mazać... Zacznij jeździć!”

Gwarancja HELD
5 LAT GWARANCJI
RRmoto jest autoryzowanym sklepem HELD, dzięki czemu możesz skorzystać z wydłużonej gwarancji na markę HELD:

1. Kup produkt w pełnej cenie (bez rabatu).

2. Do 14 dni od zakupu zarejestruj produkt w Dobrych Sklepach Motocyklowych.

3. Zyskaj 5 lat gwarancji.

Spodnie tekstylne Held Matata II czyli dolna część dwuczęściowego kombinezonu motocyklowego marki premium.

Stanowią niezwykle bezpieczny, funkcjonalny i komfortowy zestaw.

  • protektory kolan CE
  • wiatroszczelna i wodoodporna membrana HUMAX Z-Liner
  • podszewka Coolmax
  • panele wentylacyjne
  • antypoślizgowe łaty ze skóry kangurzej i cielęcej
  • funkcjonalne kieszenie
  • paski regulacyjne
  • panele elastyczne
  • panele odblaskowe

Bezpieczeństwo z certyfikowanymi protektorami kolan.

Model Held Matata II wyposażono w certyfikowane protektory kolan, które zmniejszają ryzyko powstawania urazów i kontuzji. Ich struktura jest niezauważalna pod warstwą materiału oraz plastyczna, dzięki czemu wygodnie pracuje na ciele. Ich zadaniem jest pochłanianie siły uderzeniowej i amortyzowanie upadku lub zderzenia chroniąc nasze kości i narządy. Istnieje możliwość doposażenia zestawu o protektory bioder lub kości ogonowej, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu i na które producent przewidział dedykowane kieszenie umożliwiające montaż.

Wypinana membrana wodoodporna i podszewka Coolmax.

Produkt wyposażono w wypinaną wodoodporną membranę Humax Z-liner, która dodatkowo została podszyta warstwą poliuretanową. Podpinka jest wiatroszczelna i nieprzemakalna, lecz mimo to oddychająca. Podszewka wykonana z poliestru Coolmax Mesh, który charakteryzuje się wysoką wchłanialnością wilgoci, oddychalnością i szybko schnie. Tkanina ta wykorzystywana jest do produkcji bielizny termoaktywnej i jest wysoce odporna na działanie promieni UV.

Antypoślizgowe łaty na pośladkach i kolanach.

Na pośladkach i kolanach umieszczono antypoślizgową wstawkę ze skóry kangura i cielęcej. Zapobiegają one ześlizgiwaniu się z motocykla oraz stabilizują pozycję kierowcy. Miejsca te są narażone na ciągły kontakt z motocyklem, dlatego też skóra została specjalnie wyprawiona i dobrana tak, by zapobiegać ścieraniu się materiału w tym miejscu.

Wydajne panele wentylacyjne odpowiadające za optymalny komfort termiczny.

Zgodnie z zaleceniami producenta, model może być wykorzystywany nawet w temperaturze powyżej 25 stopni, co podkreśla wydajność kanałów wentylacyjnych, które by dopasowywać poziom wentylacji do potrzeb osoby je noszącej umieszczono pod zintegrowanymi zamkami błyskawicznymi. Odpowiadają one za odpowiednią cyrkulację powietrza i komfort termiczny.

Mocne, elastyczne i odporne na napinanie materiały.

Spodnie wykorzystano z solidnego i odpornego na ścieranie materiału, który wykorzystywany jest do produkcji sprzętu militarnego Cordura 500D Du Pont. Zwiększa to nasze bezpieczeństwo w przypadku kontaktu z twardą nawierzchnią. Spajany bezpiecznymi, wzmacnianymi szwami wydłuża żywotność produktu i zapobiega rozdzieraniu się materiału.

Panele elastyczne i paski regulacyjne dla lepszego komfortu użytkowania.

Spodnie w miejscach najbardziej narażonych na napinanie się materiału posiadają panele elastyczne o harmonijkowym kroju, które pracują na ciele wraz z ruchami kierowcy. Panele rozwijają się i zwijają oraz po przyjęciu neutralnej pozycji powracają do swojego pierwotnego kształtu bez powstawania zbędnych odkształceń i wybrzuszeń w materiale. Paski regulacyjne w pasie umożliwiają dopasowanie szerokości do Twojej sylwetki. Zarówno panele jak i paski zapewniają niebywały komfort użytkowania i pełną swobodę ruchów z zachowaniem świetnego wyglądu.

Odblaski dyskretnie wkomponowane w projekt spodni zwiększają bierne bezpieczeństwo motocyklisty, oświetlając go z każdej strony po zmroku i podczas utrudnionych warunków atmosferycznych.

Praktyczne kieszenie mieszczące niezbędne drobiazgi.

Na wyposażeniu znajdziemy, aż 4 zewnętrzne kieszenie w których bez problemu pomieścisz wszystkie niezbędne podczas jazdy drobiazgi, takie jak telefon, klucze czy dokumenty. To idealne rozwiązanie dla osób nie lubiących montować i przewozić sakw i drobnych toreb na podręczne rzeczy.

Do pobrania

PARAMETRY

Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Held GmbH rozwiń
Adres : An der Ostrach 7 Kod pocztowy : 87545 Miasto : Burgberg Kraj : Niemcy Adres email : info@held.de
Identyfikator produktu
4864
Gwarancja
5 lat gwarancji - po rejestracji w DSM. rozwiń
RRmoto jest autoryzowanym sklepem HELD, dzięki czemu możesz skorzystać z wydłużonej gwarancji na markę HELD:1. Kup produkt w pełnej cenie (bez rabatu).2. Do 14 dni od zakupu zarejestruj produkt w Dobrych Sklepach Motocyklowych.3. Zyskaj 5 lat gwarancji.
Symbol
MATATA II PNT_01
Kolor
czarny
Marka
Held
Model
MATATA II
Wariant
BLACK
Płeć
męskie
Kolor główny
czarny
Materiał
tekstylia
Kod producenta
S4049462790834
M4049462790797
L4049462790735
XL4049462790605
XXL4049462790674
3XL4049462790636
S Long4049462808935
M Long4049462790841
L Long4049462790858
XL Long4049462790766
XXL Long4049462790902
M Short4049462790643
L Short4049462790742
XL Short4049462790803
XXL Short4049462790759
3XL Short4049462790889
4XL Short4049462790896

Opinie o Spodnie tekstylne HELD MATATA II BLACK czarny

5.00/5.00
(3 opinii)
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Jak weryfikujemy opinie Napisz swoją opinię
Napisz swoją opinię
Jak weryfikujemy opinie
Twoja ocena:
5/5
Administratorem Twoich danych jest Grupa RRmoto sp. z o.o., NIP: 956-238-04-90. Twoje dane będą przetwarzane w celu dodania opinii o towarze, w tym informacji handlowych. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności
Kupiłeś ten produkt?

Pomóż innym motocyklistom wybrać.

Napisz opinię o tym produkcie.

Wybierz Twoją ocenę:
Napisz swoją opinię
Jak weryfikujemy opinie
Twoja ocena:
5/5
Administratorem Twoich danych jest Grupa RRmoto sp. z o.o., NIP: 956-238-04-90. Twoje dane będą przetwarzane w celu dodania opinii o towarze, w tym informacji handlowych. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności
Masz pytania?

Zadzwoń i zamów telefonicznie.

Nasza ekipa pomoże w wyborze.

504 504 559

pon. - pt. 8:00 - 21:00

sobota 10:00 - 21:00

ndz. handlowa 10:00 - 21:00

Zapytaj o produkt
Napisz do nas. Na Twoje pytanie odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Możesz także zadzwonić 504 504 559. Pon. - Pt. 08:00 - 21:00, sobota 10:00 - 21:00, ndz. handlowa 10:00 - 21:00
Administratorem Twoich danych jest Grupa RRmoto sp. z o.o., NIP: 956-238-04-90. Twoje dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności
Spodnie tekstylne HELD MATATA II BLACK czarny
RozmiarObwód pasa (cm)Obwód bioder (cm)Dł. nogawki wew. (cm)
Twoje wymiary
Wpisz
Zapisz
Wpisz
Zapisz
Wpisz
Zapisz
S90-9396-9777,5-80
M94-10198-10279-83
L102-109103-10882-84,5
XL110-117109-11483-85,5
XXL118-125115-12084-87,5
3XL126-133121-13086-89,5
S Long79-8292-9582,5-85
M Long83-8996-9983,5-86
L Long90-94100-10385-87,5
XL Long95-98104-10786-88,5
XXL Long99-102108-11187-89,5
M Short87-90100-10376-78,5
L Short91-94104-10777,5-80
XL Short95-98108-11179-81,5
XXL Short99-102112-11580-82,5
3XL Short103-107116-11981-83,5
4XL Short108-112120-12382-84,5

Wymiary przedstawione w tabeli rozmiarowej są orientacyjne. Rzeczywiste wymiary produktu mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych powyżej. Jeżeli Twoje wymiary są na granicy, zalecamy wybór większego rozmiaru.

pixel