DARMOWY ZWROT

DARMOWA DOSTAWA

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Spodnie tekstylne SECA HYBRID II BLACK czarny
Spodnie tekstylne SECA HYBRID II BLACK czarny
Spodnie tekstylne SECA HYBRID II BLACK czarny
Spodnie tekstylne SECA HYBRID II BLACK czarny
5.00/5.00Opinie (6)

Spodnie tekstylne SECA HYBRID II BLACK czarny

499,00 zł
brutto / szt.

49.9 x 10 rat 0% RRSO

Darmowa dostawa i zwrot w 30 dni

Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
30 dni na darmowy zwrot
Kup na raty (oblicz ratę)
eRaty Santander Consumer BankeRaty Santander Consumer BankRaty BNP ParibasRaty BNP Paribas

¹ szczegóły
Kredyt 10 x 0%: RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania obliczona na dzień 05.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepie rrmoto.pl i wynosi 0%. Kredyt jest dostępny od 100 do 40 000 zł na okres 10 miesięcy. Udzielenie kredytu zależy od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej Klienta. RRMOTO.PL ŁUKASZ MICHALSKI współpracuje z Bankiem i jest umocowany do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty. Szczegóły na www.rrmoto.pl/pol-payments.html

Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Do tego produktu otrzymasz
Pakiet GRATISÓW

GRATISY GA04 - Mikrofibra + Brelok 3D + Naklejka PWL
Pakiet GRATISÓW

1. Ściereczka "Przestań się mazać... Zacznij jeździć!”

2. MEGA Brelok 3D

3. Naklejka "PATRZ W LUSTERKA"

Tekstylne spodnie motocyklowe Seca Hybrid II z panelami meshowymi, wypinaną membraną Reissa oraz odpornym na przetarcia materiałem DuraTec.

Wysoce przewiewne i uniwersalne spodnie motocyklowe łączącą wiele praktycznych zastosowań.

  • protektory CE kolan
  • materiał DuraTec
  • panele odblaskowe ReflexLite
  • wodoodporna membrana Reissa
  • wypinana podpinka ocieplająca
  • system wentylacji AirXstream
  • regulacja dopasowania
  • elastyczne panele
  • pośladki wzmacniane skórą Digital

Certyfikowane protektory kolan.

O odporność na urazy dbają certyfikowane protektory kolan, które znajdują się w kieszeniach umożliwiające ich wyciągnięcie. Spodnie można dodatkowo doposażyć w ochraniacze bioder zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa.

Podpinki dostosowane do Twoich potrzeb: wodoodporna i ocieplająca.

W zestawie znajdziemy dwie podpinki sprawiające, że model przeznaczony jest do całorocznego korzystania. Pierwsza z nich to wiatro i wodoszczelna, oddychająca membrana Reissa, która chroni nasze ciało przed deszczem i jest odporna na słup wody 5000mm; druga natomiast to podpinka ocieplająca znajdująca swoje zastosowanie podczas zimniejszych dni. Obie możecie wypinać i korzystać w zależności od potrzeb i warunków atmosferycznych. Membrana wykończona jest podszewką AirMesh, dzięki czemu mimo swoich szczelnych właściwości jest też oddychająca.
Dodatkowo:System wentylacji AirXstream wentyluje i chłodzi w ciepłe dni zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza!

Odporne i przewiewne materiały idealne na każdą porę roku.

Spodnie uszyto z niezwykle odpornego na przetarcia i przebicia materiału DuraTec, który dba o nasze bezpieczeństwo w przypadku kontaktu z twardą nawierzchnią. Panele wentylacyjne mimo swojej lekkości są wykonane z, równie mocnego co cała konstrukcja, materiału MeshProtecto, gwarantującego bezpieczeństwo i odpowiednią wentylację.

Rozwiązania zwiększające zakres ruchów.

Na lędźwiach, nad i pod kolanami umieszczono elastyczne panele o harmonijkowej konstrukcji. Zapobiegają one napinaniu oraz wybrzuszaniu się materiału. Spodnie pracują razem z kierowcą, a po przyjęciu neutralnej pozycji wracają do swojego pierwotnego kształtu .
Na pośladkach znajdują się wzmocnienia ze skóry Digital zapobiegające przetarciom i poślizgowi.

Marka
Symbol
1652-00
Kod producenta
S5905248208575
M5905248208582
L5905248208599
XL5905248208605
XXL5905248208612
3XL5905248208629
S Long5905248208513
M Long5905248208520
L Long5905248208537
XL Long5905248208544
XXL Long5905248208551
3XL Long5905248208568
S Short5905248208759
M Short5905248208766
L Short5905248208773
XL Short5905248208780
XXL Short5905248208797
3XL Short5905248208803
Kolor
czarny
Model
HYBRID II
Wariant
BLACK
Płeć
męskie
Kolor główny
czarny
Materiał
tekstylia
Stan
Nowy
Rozmiar
S
Rodzaj
Męskie
Cechy dodatkowe
membrana
ochraniacze
ocieplenie
wodoodporność
zamek do łączenia z kurtką
Przeznaczenie
turystyka
Dopasowanie nogawek
wersja dłuższa
Możliwość regulacji rozmiaru
regulacja w pasie
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
2.4
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadzwoń i zamów telefonicznie. Napisz pytanie. Nasza ekipa chętnie pomoże w wyborze.

504 504 559

pon. - pt. 8:00 - 16:00
Zapytaj o produkt
Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas. Jeśli Twoje pytanie okaże się pomocne dla innych motocyklistów - opublikujemy je.
Administratorem Twoich danych jest Łukasz Michalski prowadzący działalność gospodarczą pod formą RRmoto.pl Łukasz Michalski, NIP: 956-238-04-90. Twoje dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Opinie o Spodnie tekstylne SECA HYBRID II BLACK czarny

5.00
Liczba wystawionych opinii: 6Jak weryfikujemy opinie
5
6
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia została dodana przez użytkownika, który dokonał zakupu na RRmoto.pl.
Kupujący miał możliwość zapoznać się z produktem.
Opinia potwierdzona zakupem
Zamówione spodnie bardzo wygodne i co najważniejsze ciepłe. Niskie temperatury im nie straszne. Z kurtką po zasunięciu suwaka łączącego, tworzą bardzo przyjemny komplet. Protektory kolan posiadają regulację wysokości. Na chwilę obecną po kilku już testach na początku roku, jestem bardzo zadowolony z zakupu. Cena i jakość na poziomie bardzo dobrym.
2023-01-16
Krystian, Dorohusk
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia została dodana przez użytkownika, który dokonał zakupu na RRmoto.pl.
Kupujący miał możliwość zapoznać się z produktem.
Opinia potwierdzona zakupem
Super spodnie , wygodne, swietnie spasowane i w super cenie. Używam ich o każdej porze roku w Irlandii. Polecam.
2022-12-20
Marcin, Krakow
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia została dodana przez użytkownika, który dokonał zakupu na RRmoto.pl.
Kupujący miał możliwość zapoznać się z produktem.
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ciepłe i wygodne, kupiłem trochę za małe ale regulacja całkiem spora.
2022-12-12
Daniel, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia została dodana przez użytkownika, który dokonał zakupu na RRmoto.pl.
Kupujący miał możliwość zapoznać się z produktem.
Opinia potwierdzona zakupem
Zgodne z opisem.
2022-12-08
Piotr, ślesin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia została dodana przez użytkownika, który dokonał zakupu na RRmoto.pl.
Kupujący miał możliwość zapoznać się z produktem.
Opinia potwierdzona zakupem
Miałem już kurtkę od zestawu Seca Stream więc wiedziałem się czego się spodziewać. Jako, że zakupiona w grudniu to stetować, będę mógł dopiero na wiosnę, o ile przez zimę nie urośnie mi dupsko.
2022-12-04
Łukasz, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia została dodana przez użytkownika, który dokonał zakupu na RRmoto.pl.
Kupujący miał możliwość zapoznać się z produktem.
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnie idealne na motocykl jak i na narty, można ich używać całym rokiem
2022-11-25
Dominik, Ciechanów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Jak weryfikujemy opinie
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Administratorem Twoich danych jest Łukasz Michalski prowadzący działalność gospodarczą pod formą RRmoto.pl Łukasz Michalski, NIP: 956-238-04-90. Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania newslettera, w tym informacji handlowych. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności
RozmiarObwód bioder (cm)Długość nogawki wew. (cm)
S92-9879-82
M98-10380-83
L103-10881-84
XL109-11483-86
XXL115-12084-89
3XL121-12586-89
S Short92-9874,5-77
M Short98-10376-78,5
L Short103-10877,5-80,5
XL Short109-11479-81,5
XXL Short115-12080-82,5
3XL Short121-12581-83,5
S Long92-9883-85,5
M Long98-10384-86,5
L Long103-10885-87,5
XL Long109-11486-88,5
XXL Long115-12087-89,5
3XL Long121-12588-90,5

Sklep korzysta z plików cookies do zapewnienia jego prawidłowego działania, umożliwienia analizy ruchu w Sklepie oraz w celu korzystania z narzędzi marketingowych. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystanie ze Sklepu oznacza zgodę na korzystanie z plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików cookies, możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel