Otwieramy największy sklep motocyklowy w WarszawieOtwieramy największy sklep motocyklowy w Warszawie

Spodnie tekstylne SECA HYBRID II BLACK czarny

Spodnie tekstylne SECA HYBRID II BLACK czarny
Spodnie tekstylne SECA HYBRID II BLACK czarny
Spodnie tekstylne SECA HYBRID II BLACK czarny
Spodnie tekstylne SECA HYBRID II BLACK czarny
W promocji
czarnygrafitowy || czarny || szary
499,00 zł
404,70 zł
/ szt. brutto
Oszczędzasz 19% (94,30 zł).
Darmowa dostawa
Darmowy zwrot w 30 dni

Dostępność produktu w sklepach

Do tego produktu otrzymasz
Pakiet GRATISÓW

GRATISY GA04 - Mikrofibra + Brelok 3D + Naklejka PWL
Pakiet GRATISÓW

1. Ściereczka "Przestań się mazać... Zacznij jeździć!”

2. MEGA Brelok 3D

3. Naklejka "PATRZ W LUSTERKA"

szczegóły

Tekstylne spodnie motocyklowe Seca Hybrid II z panelami meshowymi, wypinaną membraną Reissa oraz odpornym na przetarcia materiałem DuraTec.

Wysoce przewiewne i uniwersalne spodnie motocyklowe łączącą wiele praktycznych zastosowań.

  • protektory CE kolan
  • materiał DuraTec
  • panele odblaskowe ReflexLite
  • wodoodporna membrana Reissa
  • wypinana podpinka ocieplająca
  • system wentylacji AirXstream
  • regulacja dopasowania
  • elastyczne panele
  • pośladki wzmacniane skórą Digital

Certyfikowane protektory kolan.

O odporność na urazy dbają certyfikowane protektory kolan, które znajdują się w kieszeniach umożliwiające ich wyciągnięcie. Spodnie można dodatkowo doposażyć w ochraniacze bioder zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa.

Podpinki dostosowane do Twoich potrzeb: wodoodporna i ocieplająca.

W zestawie znajdziemy dwie podpinki sprawiające, że model przeznaczony jest do całorocznego korzystania. Pierwsza z nich to wiatro i wodoszczelna, oddychająca membrana Reissa, która chroni nasze ciało przed deszczem i jest odporna na słup wody 5000mm; druga natomiast to podpinka ocieplająca znajdująca swoje zastosowanie podczas zimniejszych dni. Obie możecie wypinać i korzystać w zależności od potrzeb i warunków atmosferycznych. Membrana wykończona jest podszewką AirMesh, dzięki czemu mimo swoich szczelnych właściwości jest też oddychająca.
Dodatkowo:System wentylacji AirXstream wentyluje i chłodzi w ciepłe dni zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza!

Odporne i przewiewne materiały idealne na każdą porę roku.

Spodnie uszyto z niezwykle odpornego na przetarcia i przebicia materiału DuraTec, który dba o nasze bezpieczeństwo w przypadku kontaktu z twardą nawierzchnią. Panele wentylacyjne mimo swojej lekkości są wykonane z, równie mocnego co cała konstrukcja, materiału MeshProtecto, gwarantującego bezpieczeństwo i odpowiednią wentylację.

Rozwiązania zwiększające zakres ruchów.

Na lędźwiach, nad i pod kolanami umieszczono elastyczne panele o harmonijkowej konstrukcji. Zapobiegają one napinaniu oraz wybrzuszaniu się materiału. Spodnie pracują razem z kierowcą, a po przyjęciu neutralnej pozycji wracają do swojego pierwotnego kształtu .
Na pośladkach znajdują się wzmocnienia ze skóry Digital zapobiegające przetarciom i poślizgowi.

10% rabatuZapisz się do newslettera
i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy

Producent
Kod produktu
1652-00
Kolor
czarnyczarny
Model
HYBRID II
Wariant
BLACK
Płeć
męskie
Kolor główny
czarny
Materiał
tekstylia
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu.

Zapoznałem/am się z regulaminem oraz polityką prywatności oraz akceptuję ich postanowienia

Administratorem Twoich danych jest Łukasz Michalski prowadzący działalność gospodarczą pod formą RRmoto.pl Łukasz Michalski, NIP: 556-265-08-46. Twoje dane będą przetwarzane w celu publikacji opinii. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Zapoznałem/am się z regulaminem oraz polityką prywatności oraz akceptuję ich postanowienia

Administratorem Twoich danych jest Łukasz Michalski prowadzący działalność gospodarczą pod formą RRmoto.pl Łukasz Michalski, NIP: 556-265-08-46. Twoje dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityką Prywatności.

RozmiarObwód bioder (cm)Długość nogawki wew. (cm)
S92-9879-82
M98-10380-83
L103-10881-84
XXL115-12084-89
3XL121-12586-89
S-S92-9874,5-77
M Short98-10376-78,5
L Short103-10877,5-80,5
XL Short109-11479-81,5
XXL Short115-12080-82,5
3XL Short121-12581-83,5
S Long92-9883-85,5
M Long98-10384-86,5
L Long103-10885-87,5
XL Long109-11486-88,5
L-XXL115-12087-89,5
L-3XL121-12588-90,5

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookies do zapewnienia jego prawidłowego działania, umożliwienia analizy ruchu w Sklepie oraz w celu korzystania z narzędzi marketingowych. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystanie ze Sklepu oznacza zgodę na korzystanie z plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików cookies, możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem i akceptuję
pixel