Największy sklep motocyklowy w Warszawie już otwarty!Największy sklep motocyklowy w Warszawie już otwarty!

Spodnie tekstylne SECA HYBRID II GRAY szary czarny

Spodnie tekstylne SECA HYBRID II GRAY szary czarny
Spodnie tekstylne SECA HYBRID II GRAY szary czarny
Spodnie tekstylne SECA HYBRID II GRAY szary czarny
BLACK WEEK -VAT
Wasza ocena:  
  5.00/5.0 (1) zobacz
czarnyszary || czarnygrafitowy || czarny || szary
549,00 zł
430,00 zł
/ szt. brutto
Oszczędzasz 22% (119,00 zł). Najniższa cena przed obniżką
Darmowa dostawa i zwrot w 30 dni

Zadzwoń i zamów telefonicznie

504 504 559

pon. - pt. 8:00 - 16:00

Zamów produkt do sklepu stacjonarnego

Warszawa lub Toruń

Do tego produktu otrzymasz
Pakiet GRATISÓW

GRATISY GA04 - Mikrofibra + Brelok 3D + Naklejka PWL
Pakiet GRATISÓW

1. Ściereczka "Przestań się mazać... Zacznij jeździć!”

2. MEGA Brelok 3D

3. Naklejka "PATRZ W LUSTERKA"

szczegóły

Tekstylne spodnie motocyklowe Seca Hybrid II z panelami meshowymi, wypinaną membraną Reissa oraz odpornym na przetarcia materiałem DuraTec.

Wysoce przewiewne i uniwersalne spodnie motocyklowe łączącą wiele praktycznych zastosowań.

  • protektory CE kolan
  • materiał DuraTec
  • panele odblaskowe ReflexLite
  • wodoodporna membrana Reissa
  • wypinana podpinka ocieplająca
  • system wentylacji AirXstream
  • regulacja dopasowania
  • elastyczne panele
  • pośladki wzmacniane skórą Digital

Certyfikowane protektory kolan.

O odporność na urazy dbają certyfikowane protektory kolan, które znajdują się w kieszeniach umożliwiające ich wyciągnięcie. Spodnie można dodatkowo doposażyć w ochraniacze bioder zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa.

Podpinki dostosowane do Twoich potrzeb: wodoodporna i ocieplająca.

W zestawie znajdziemy dwie podpinki sprawiające, że model przeznaczony jest do całorocznego korzystania. Pierwsza z nich to wiatro i wodoszczelna, oddychająca membrana Reissa, która chroni nasze ciało przed deszczem i jest odporna na słup wody 5000mm; druga natomiast to podpinka ocieplająca znajdująca swoje zastosowanie podczas zimniejszych dni. Obie możecie wypinać i korzystać w zależności od potrzeb i warunków atmosferycznych. Membrana wykończona jest podszewką AirMesh, dzięki czemu mimo swoich szczelnych właściwości jest też oddychająca.
Dodatkowo:System wentylacji AirXstream wentyluje i chłodzi w ciepłe dni zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza!

Odporne i przewiewne materiały idealne na każdą porę roku.

Spodnie uszyto z niezwykle odpornego na przetarcia i przebicia materiału DuraTec, który dba o nasze bezpieczeństwo w przypadku kontaktu z twardą nawierzchnią. Panele wentylacyjne mimo swojej lekkości są wykonane z, równie mocnego co cała konstrukcja, materiału MeshProtecto, gwarantującego bezpieczeństwo i odpowiednią wentylację.

Rozwiązania zwiększające zakres ruchów.

Na lędźwiach, nad i pod kolanami umieszczono elastyczne panele o harmonijkowej konstrukcji. Zapobiegają one napinaniu oraz wybrzuszaniu się materiału. Spodnie pracują razem z kierowcą, a po przyjęciu neutralnej pozycji wracają do swojego pierwotnego kształtu .
Na pośladkach znajdują się wzmocnienia ze skóry Digital zapobiegające przetarciom i poślizgowi.

5% rabatuZapisz się do newslettera
i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy
Rabat nie łączy się z innymi promocjami

Producent
Kod produktu
1652-03
Kolor
szaryszary
,
czarnyczarny
Model
HYBRID II
Wariant
GRAY
Płeć
męskie
Kolor główny
czarny
Materiał
tekstylia
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu.

Zapoznałem/am się z regulaminem oraz polityką prywatności oraz akceptuję ich postanowienia

Administratorem Twoich danych jest Łukasz Michalski prowadzący działalność gospodarczą pod formą RRmoto.pl Łukasz Michalski, NIP: 556-265-08-46. Twoje dane będą przetwarzane w celu publikacji opinii. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Opinie o Spodnie tekstylne SECA HYBRID II GRAY szary czarny

5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie

Wasze opinie:

5/5
Opinia została dodana przez użytkownika, który dokonał zakupu na RRmoto.pl.
Kupujący miał możliwość zapoznać się z produktem.
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnie idealne na motocykl jak i na narty, można ich używać całym rokiem
2022-11-25
Dominik, Ciechanów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Zapoznałem/am się z regulaminem oraz polityką prywatności oraz akceptuję ich postanowienia

Administratorem Twoich danych jest Łukasz Michalski prowadzący działalność gospodarczą pod formą RRmoto.pl Łukasz Michalski, NIP: 556-265-08-46. Twoje dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityką Prywatności.

RozmiarObwód bioder (cm)Długość nogawki wew. (cm)
S92-9879-82
M98-10380-83
L103-10881-84
XL109-11483-86
XXL115-12084-89
3XL121-12586-89
S Short92-9874,5-77
M Short98-10376-78,5
L Short103-10877,5-80,5
XL Short109-11479-81,5
XXL Short115-12080-82,5
3XL Short121-12581-83,5
S Long92-9883-85,5
M Long98-10384-86,5
L Long103-10885-87,5
XL Long109-11486-88,5
XXL Long115-12087-89,5
3XL Long121-12588-90,5

Opinie naszych Klientów

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookies do zapewnienia jego prawidłowego działania, umożliwienia analizy ruchu w Sklepie oraz w celu korzystania z narzędzi marketingowych. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystanie ze Sklepu oznacza zgodę na korzystanie z plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików cookies, możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel