Rękawice szosowo-turystyczne damskie HELD AIR N DRY II LADY GORE-TEX SHORT BLACK czarny
Do tego produktu otrzymasz
Pakiet GRATISÓW

1. Detailer do kasków
2. Żel do czyszczenia kasków
3. Naklejka "PATRZ W LUSTERKA"
4. Ściereczka "Przestań się mazać... Zacznij jeździć!”

1. Kup produkt w pełnej cenie (bez rabatu).
2. Do 14 dni od zakupu zarejestruj produkt w Dobrych Sklepach Motocyklowych.
3. Zyskaj 5 lat gwarancji.
Damskie rękawice motocyklowe Held Air N Dry Lady II GORE-TEX to turystyczny model z długim mankietem
Doskonale sprawdzą się w różnych warunkach pogodowych. Za sprawą technologii Gore 2in1 rękawice Held Air N Dry Lady II GORE-TEX mogą być noszone w zimne dni jako wodoodporne oraz latem jako przewiewne dzięki perforowanej skórze.
- protektory kostek
- technologia Gore 2in1
- wentylacja na palcach
- wycieraczka do wizjera
- skóra kangurza i Cordura
- podwójne zapięcie na rzep
- elastyczne skórzane panele
- perforowane panele skórzane
- obsługa ekranów dotykowych
- wzmocnienia SuperFabric i Armaprotec


Ochraniacze kostek i wzmacniane materiały
Rękawice motocyklowe Held Air N Dry Lady II GORE-TEX wykonane są z wytrzymałej i odpornej na ścieranie skóry kangurzej, a wstawki z Cordury dodatkowo zwiększają trwałość, sprawiając, że są one funkcjonalne i wytrzymałe. Wzmocniona krawędź rękawicy z wytrzymałego materiału SuperFabric stanowi uzupełniającą warstwę ochronną, zapobiegającą uszkodzeniom dłoni podczas ewentualnego upadku. Obszar kciuka pokryty jest materiałem Aramaprotec, a certyfikowane ochraniacze kostek z twardego plastiku zabezpieczają tę podatną na obrażenia część dłoni.
Innowacyjna technologia Gore 2in1
Technologia Gore 2in1 to rewolucyjne rozwiązanie, które pozwala na wszechstronne wykorzystanie rękawic w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Opiera się ono na zastosowaniu dwóch komór wewnątrz rękawic. Jedna komora jest wodoodporna, chroniona przez membranę Gore-Tex, co sprawia, że damskie rękawice motocyklowe Held Air N Dry Lady II GORE-TEX są doskonałe do użytku podczas deszczu lub w chłodniejsze dni. Membrana jest wyposażona w podszewkę Pique-Push-Pull, która zapewnia komfort termiczny i skutecznie odprowadza wilgoć z ciała. Z kolei druga komora posiada liczne perforacje i nie posiada podszewki, co sprawia, że rękawice są lekkie i przewiewne.
Dodatkowe udogodnienia zwiększające funkcjonalność
Damskie rękawice motocyklowe Held Air N Dry Lady II GORE-TEX zostały wyposażone w elastyczne panele, które gwarantują swobodę ruchów i komfort nawet podczas długich tras. Regulacje na rzepy na nadgarstkach i mankietach umożliwiają precyzyjne dopasowanie do dłoni. Wycieraczka do wizjera pozwala na szybkie i skuteczne przetarcie szyby kasku w razie deszczu lub zabrudzeń, mogących ograniczać widoczność podczas jazdy. Dzięki specjalnemu panelowi na palcu wskazującym można obsługiwać ekrany dotykowe bez konieczności zdejmowania rękawic.










