Rękawice Spidi

Rękawice motocyklowe Spidi w sklepie RRmoto

Czas na zakupy w sklepie motocyklowym RRmoto! Decydując się na produkty z naszego asortymentu, możesz liczyć na wiele korzyści. Otrzymasz np. pełne wsparcie wykwalifikowanych pracowników, którzy podpowiedzą, jakie rozwiązanie pod względem ubioru czy wyposażenia motocyklisty będzie dla Ciebie najlepsze. Wybierz coś z setek najlepszych produktów, wśród których dostępne są akcesoria, odzież i kaski dla fanów jazdy jednośladem. Skorzystaj też z darmowej przesyłki i bezproblemowego zwrotu w razie potrzeby.

Wszystkie te profity otrzymasz, kupując także rękawice Spidi. To znana, włoska marka, która na rynku działa już od 1977 roku. Przez ponad 40 lat zyskała uznanie w oczach motocyklistów na całym świecie, zapewniając dostęp do wysokiej klasy ubrań motocyklowych. Decydując się na rękawice motocyklowe Spidi, dostaniesz też gwarancję jakości i wszystkie certyfikaty, świadczące o najwyższej klasie tych akcesoriów.

Jaką rolę pełnią rękawice motocyklowe Spidi?

Rola rękawic motocyklowych jest podczas jazdy niebagatelna. To one odpowiadają za ochronę dłoni motocyklisty. Zabezpieczają je przed nieprzyjemnym wpływem warunków atmosferycznych, co umożliwia np. warstwa wodoodporna i wiatroszczelna. Zwiększają komfort i pewność trzymania kierownicy motocykla, a przy tym osłaniają wrażliwe części dłoni przed kontuzją. W razie ewentualnego upadku protektor kostek może zabezpieczyć je przed pogruchotaniem. 

Rękawice Spidi doskonale wywiązują się ze wszystkich powyższych ról. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe, trwałe i bardzo dobrze chronią przed kontuzją. Ze względu na termoregulacyjne właściwości ograniczają potliwość dłoni. Z kolei zastosowane w nich elementy odblaskowe poprawiają widoczność i bezpieczeństwo na drodze.

Spidi – szeroki wybór rękawic różnego rodzaju

Rękawice motocyklowe Spidi dostępne są w różnych wersjach. To przede wszystkim miejski typ, dostosowany do potrzeb kierowców podróżujących po aglomeracji, przedmieściach albo na niezbyt długich trasach. Są one niezwykle wygodne, komfortowe i bezpieczne. Ich wykonanie oparte jest na materiałach tekstylnych z najwyższej półki, tak aby jednocześnie zapewnić termoregulację, osłonę przed wiatrem i ochronę przed ewentualnym oparzeniem czy upadkiem.

W RRmoto znajdziesz też rękawice Spidi przeznaczone na motocykle sportowe. To skórzane modele o mocnej strukturze, bardzo dobrze zabezpieczające przed skutkami ewentualnego upadku czy kolizji. Świetnie nadają się do codziennej jazdy na torze. Natomiast jeżeli poruszasz się w chłodne dni, warto zainwestować w specjalny, zimowy rodzaj rękawic. To egzemplarze o ocieplanym wnętrzu, nadające się na przejażdżki pod koniec sezonu lub na samym jego początku.

Szeroka dostępność produktów pozwala na elastyczny wybór odpowiednich rękawic dla siebie. Zachęcamy do porównania poszczególnych modeli, nie tylko w zakresie stylistyki, ale również typu oraz wykończenia. Asortyment rękawic marki Spidi tworzony jest przez warianty przystosowane do jazdy miejskiej oraz sportowej. Ciekawym rozwiązaniem są także modele ocieplane i wodoodporne. Wnętrze każdego modelu wypełnia delikatny materiał, który niczym mikrofibra zapewnia wysoki poziom wygody, nawet podczas pokonywania długich tras. Dzięki temu skóra jest odpowiednio zabezpieczona, nie tylko przed czynnikami zewnętrznymi, ale również wilgocią.

Pamiętaj, że rękawice Spidi możesz zamówić w sklepie RRmoto wraz z innymi produktami tej marki. Doskonałym tego przykładem są kurtki oraz kombinezony.

Rękawice Spidi? Tylko w sklepie motocyklowym RRmoto!

W naszej ofercie mamy rękawice przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, występujące w wielu wariantach rozmiarowych czy kolorystycznych. Wszystkie mają sprawdzoną konstrukcję i zapewniają pełną ochronę dłoni. Oferujemy także inne elementy ubioru tej marki – między innymi kombinezony Spidi, kurtki Spidi, spodnie Spidi, ochraniacze Spidi, odzież przeciwdeszczową Spidi oraz bagaż Spidi. Zachęcamy do zakupów!

pixel