Buty

Buty Revit w sklepie RRmoto

RRmoto to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych sklepów motocyklowych w Polsce. Ta opinia nie wzięła się znikąd! Oferujemy wysokiej klasy asortyment dla wymagających fanów jednośladów, w tym buty Rev'it. Posiadamy też bezpieczne i nowoczesne kaski motocyklowe, wygodne i dobrze chroniące ubrania, a także innowacyjne akcesoria i urządzenia, które pozwalają zwiększyć komfort w trakcie jazdy. Dodatkowo do zakupów dodajemy opcję darmowej przesyłki oraz wygodnego zwrotu.

W ofercie posiadamy między innymi nowoczesną i trwałą odzież marki Revit. To holenderski producent ubrań, który ma już prawie 30-letnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanego wyposażenia dla wymagających klientów. Na pewno warto sprawdzić m.in. buty Revit. To produkty, które wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów, mają pełną stabilizację nogi, świetnie chronią kończyny w newralgicznych momentach i… kapitalnie się prezentują!

Buty motocyklowe Revit – co warto o nich wiedzieć?

Revit od wielu lat tworzy zaawansowane buty motocyklowe dla fanów jednośladów, którzy pokonują długie dystanse lub wolą jeździć po mieście albo przedmieściach. Z tego względu w naszym asortymencie znajdziesz zarówno długie buty motocyklowe turystyczne Revit, jak i krótkie obuwie miejskie. Co je charakteryzuje?

Buty Revit są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają dużą wytrzymałość na dalekich dystansach lub podczas krótkich przejazdów. Mają wzmocnioną podeszwę i usztywnienia w okolicach kostki, aby uniemożliwić niekontrolowany ruch stopą (ten mógłby doprowadzić np. do skręcenia, zwichnięcia, a niekiedy i złamania nogi). Przyczyniają się także do lepszej postawy stopy zarówno podczas jazdy, jak i chodzenia.

Co ważne, dodatkową ochronę stanowią protektory osłaniające nogę przed urazami mechanicznymi podczas ewentualnego upadku. Istotny jest także system wentylacji, który posiadają buty motocyklowe Revit. Dzięki temu noga nie przegrzewa się i ma możliwość oddychania. Inną ważną cechą butów Revit, w zależności od wybranego modelu, jest wodoodporność.

Buty Revit – dla kogo to odpowiednie rozwiązanie?

Każdy, kto kocha turystyczne wyjazdy lub posiada motocykl miejski, powinien przemyśleć zakupów butów Revit. Połączenie wysokiej jakości skóry i materiałów syntetycznych przyczynia do większego bezpieczeństwa na drodze i najwyższego poziomu komfortu.

Dla fanów turystyki motocyklowej polecamy wysokie buty Revit. Posiadamy wiele modeli dostępnych w zróżnicowanych wariantach rozmiarowych – dla kobiet i mężczyzn. Dostępne są także buty krótkie w wersji bardziej swobodnej (bazującej na specjalnej siatce), jak i masywniejsze egzemplarze pasujące do typowego chopperowego outfitu.

W RRmoto znajdziesz nie tylko buty Revit

Nasz asortyment to bogaty wybór produktów motocyklowych tej marki z Holandii. Posiadamy również kombinezony Revit, kurtki Revit, ochraniacze Revit, a także rękawice Revit czy spodnie Revit. Jesteśmy pewni, że każdy fan jednośladów wybierze idealny model dla siebie.

W razie ewentualnych pytań związanych z marką Revit czy jej produktami – służymy pomocą.

pixel