Kaski szczękowe Lazer

Kaski szczękowe Lazer w sklepie RRmoto

Zakupy w RRmoto to same profity! Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogaty wybór różnych produktów motocyklowych, a wśród nich praktyczne akcesoria, wygodną odzież oraz bardzo bezpieczne kaski. Do tego dorzucamy możliwość skorzystania z opcji darmowej przesyłki i bezproblemowego zwrotu. Komfort, wygoda i najwyższa jakość zakupów – to wszystko cechy sklepu motocyklowego RRmoto!

W ofercie posiadamy również kask szczękowy Lazer w wielu wersjach. Jest to sprawdzony pod względem bezpieczeństwa produkt, który posiada niezbędne certyfikaty (np. ECE), świadczące o jego jakości i skutecznej ochronie głowy.

Kaski szczękowe Lazer – wysoka jakość w bardzo atrakcyjnej cenie

Co warto wiedzieć o marce Lazer? To bardzo doświadczony producent różnego rodzaju kasków. Belgijska firma ma w swojej ofercie produkty przystosowane do jazdy na rowerze, a także ochronę głowy dla pracowników (np. na budowie). Swoje źródło ma jednak w produkcji artykułów dla motocyklistów. Od 1919 roku Lazer tworzy ubrania dla fanów jednośladów, a w 1930 roku w ofercie marki pojawił się pierwszy kask.

Dziś markę Lazer cechuje przede wszystkim tworzenie wysokiej klasy elementów ochrony głowy, ale jednocześnie dostępnych w bardzo przystępnych cenach. Z tego względu kask szczękowy Lazer to świetny wybór dla motocyklistów o ograniczonym budżecie, którym zależy na bezpieczeństwie w czasie turystycznych wyjazdów.

Dla kogo kask szczękowy Lazer to najlepsze rozwiązanie?

Kask szczękowy Lazer to najlepszy wybór dla motocyklistów posiadających maszyny turystyczne, wybierających się na dalsze wyprawy. Każdy model belgijskiej firmy został stworzony z wysokiej klasy materiałów kompozytowych, które skutecznie amortyzują nawet mocniejsze uderzenia. Skorupa weźmie na siebie siłę wygenerowaną podczas upadku czy kolizji, dzięki czemu ochroni czaszkę przed pęknięciem i poważnymi urazami głowy.

Produkty firmy Lazer są dodatkowo wygodne i praktyczne. Mają komfortowo otwieraną część szczękową, a specjalny system umożliwia otwarcie kasku nawet jedną ręką. Posiadają też bardzo wyraźny wizjer zwiększający widoczność na drodze oraz miejsce na instalację interkomu.

W wielu modelach zainstalowano też deflektor nosa ograniczający parowanie. Zadbano również o skuteczną termowentylację, a także obecność blendy przeciwsłonecznej, przydatnej podczas jazdy w słoneczne dni. Warto zwrócić uwagę również na zapięcie, które stabilnie utrzymuje kask na głowie użytkownika i zmniejsza ryzyko jego spadnięcia w newralgicznym momencie.

Poznaj asortyment kasków Lazer w sklepie RRmoto!

W naszej ofercie mamy kilka modeli kasków szczękowych firmy Lazer, które dostępne są w wielu wersjach, jeśli chodzi o rozmiar i kolorystykę. Z pewnością coś dla siebie znajdą tu motocykliści i motocyklistki, którym zależy na komforcie i bezpieczeństwie w czasie jazdy, ale też efektownym wyglądzie.

Poza tym posiadamy również inne produkty belgijskiego producenta, w tym między innymi kaski otwarte Lazer czy kaski integralne Lazer. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru idealnego produktu dla siebie.

pixel