Kaski IMX

Kaski motocyklowe IMX w sklepie RRmoto

Sklep z artykułami dla motocyklistów RRmoto zapewnia szeroki wybór różnego rodzaju kasków, odzieży i akcesoriów, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które tworzone są przez marki cenione w Polsce i na całym świecie. Poza tym zapewniamy darmową przesyłkę oraz wygodny zwrot, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze elementy wyposażenia motocyklisty specjalnie dla siebie!

W bogatym asortymencie znajdziesz między innymi bezpieczne i komfortowe produkty skutecznie chroniące ciało motocyklisty, takie jak kask IMX. Pamiętaj, że wszystkie kaski cross tej marki (w tym popularny kask IMX FMX 02 oraz modele z innych serii) przeszły szereg testów sprawdzających i posiadają najważniejsze certyfikaty bezpieczeństwa (w tym ECE). Dowodem tego jest między innymi gwarancja jakości producenta.

Jaką funkcję pełnią kaski IMX i dlaczego warto na nie postawić?

IMX to przedsiębiorstwo, które od wielu lat tworzy swoją kolekcję ubrań, akcesoriów czy kasków, odpowiadając na potrzeby motocyklistów lubujących się w jeździe cross i enduro. Firma dokładnie bada ich preferencje, dzięki czemu tworzy produkty zapewniające komfort i bezpieczeństwo w czasie każdego przejazdu.

Kask IMX to dowód na to, że bezpieczeństwo, styl i wygoda mogą iść ze sobą w parze. To crossowa kolekcja o mocnej, wysuniętej części szczękowej i precyzyjnie wyciętej części na gogle motocyklowe. Kaski firmy IMX wykonane są z trwałych tworzyw (np. włókien węglowych), które zabezpieczają głowę na wypadek niebezpiecznego zdarzenia. Do tego mają liczne kanały wentylacyjne (taka budowa gwarantuje pełną regulację termiczną), wygodną wyściółkę amortyzującą wstrząsy i nowoczesny system zapięcia – wygodny, prosty i skutecznie chroniący podczas trudnych przejazdów.

Wybierając kask IMX, możesz też liczyć np. na regulowany perforowany daszek i wyjmowane poduszki policzkowe. Nie zapominajmy również o designie. Każdy kask IMX wykonany jest w oparciu o najnowsze trendy. Ma dynamiczną kolorystykę i ciekawe wzornictwo. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Jak wybrać odpowiedni kask IMX?

Przede wszystkim zwróć uwagę na rozmiar kasku. Zmierz obwód swojej głowy i dopasuj do wytycznych producenta (dostępnych w tabelce rozmiarowej). To niezwykle istotna część wyboru kasku cross, bo musi być on idealnie dopasowany do wielkości głowy użytkownika – tylko w ten sposób może ją dobrze chronić. Dopiero później skup się na szukaniu wersji kolorystycznej produktu.

W ofercie sklepu motocyklowego RRmoto dostępne są różne wersje kasków motocyklowych IMX. Duży wybór rozmiarów zapewnia precyzyjne dopasowanie do kształtu głowy zarówno u motocyklistów, jak i motocyklistek. W dodatku dla naszych klientów przygotowaliśmy wiele wariantów kolorystycznych. Z pewnością otrzymasz u nas to, czego naprawdę szukasz!

Jakie produkty oprócz kasków IMX znajdziesz w RRmoto?

Kaski typu cross od IMX to nie wszystko. Zachęcamy także do sprawdzenia innych produktów tej marki, które posiadamy w naszej ofercie. Dostępne są między innymi buty IMX, gogle IMX, a także specjalne daszki do kasków IMX. Każda z tych części wyróżnia się bardzo dobrą jakością, sprawdzoną przez wielu użytkowników podczas wojaży na torach leśnych czy górskich.

pixel