Kaski szczękowe HJC

Kaski szczękowe HJC w sklepie RRmoto

Niezależnie od tego, czy szukasz bezpiecznych kasków motocyklowych (jak np. kask szczękowy HJC), komfortowych i ciepłych kurtek czy wygodnych spodni – w sklepie internetowym RRmoto znajdziesz wszystkie produkty, których szukasz! Oferujemy najwyższej klasy akcesoria i ubrania dla fanów motocykli w niezwykle atrakcyjnych cenach. Do tego zapewniamy darmową wysyłkę i możliwość bezpłatnego zwrotu towaru w razie potrzeby. 

Koreańska marka HJC specjalizuje się w produkcji kasków motocyklowych, uznawanych za jedne z najlepszych na świecie. Kaski tej firmy użytkowane są przez motocyklistów na torach wyścigowych czy trasach turystycznych. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy – kask szczękowy HJC będzie dla Ciebie idealny. W naszej bogatej ofercie znajdziesz niezwykle szeroki wybór kasków tej cenionej na rynku marki, której produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Dlaczego kask szczękowy HJC to dobry wybór?

Czym są motocyklowe kaski szczękowe i dla kogo to najlepsze rozwiązanie? Ten rodzaj kasku na motocykl to skuteczna ochrona głowy, która z jednej strony zapewnia wysokie bezpieczeństwo, a z drugiej – bardzo duży komfort, ważny szczególnie podczas dalekich podróży.

Chociaż kask szczękowy osłania głowę z każdej strony, to jednak różni się od wariantu integralnego. Główna różnica to część chroniąca szczękę. Użytkownik kasku szczękowego HJC może ją otwierać. Dzięki temu spożywanie posiłków czy odpoczynek podczas przerw jest łatwiejszy i nie wymaga zdejmowania kasku.

Kask szczękowy HJC znany jest także jako kask turystyczny HJC (ze względu na swoje przeznaczenie). Taki rodzaj ochrony głowy używany jest głównie przez motocyklistów lubujących się w dalekich trasach, używających dużych maszyn turystycznych. 

HJC – kask szczękowy dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy

Kaski HJC (w tym również szczękowe) to przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo użytkowników. Producent przygotował je w oparciu o najwyższej klasy kompozyty, wytrzymujące spore obciążenia i biorące na siebie siłę uderzenia. Co ważne, wiele modeli tego producenta wyróżnia podwójna homologacja (oznacza to, że jazda z otwartą szczęką będzie bezpieczna tak samo jak z zamkniętą szczęką).

Poza tym koreańska firma postawiła na pełną wygodę korzystania z kasków. Z łatwością otworzysz część szczękową (która jednocześnie jest zabezpieczona przed przypadkowym otwarciem w trakcie jazdy), zamontujesz wybrany przez siebie interkom czy ustawisz wedle swoich preferencji zakres wentylacji i blendę przeciwsłoneczną, bardzo przydatną w słoneczne dni. Elementy, takie jak deflektory nosa, szybkie zapięcia czy specjalnie opracowane wizjery (szyby zapewniające szerokie pole widzenia) pozwalają w pełni cieszyć się z jazdy motocyklem turystycznym.

Pamiętaj jednocześnie, że każdy kask HJC posiada odpowiednie certyfikaty, świadczące o ich jakości. Do zakupionego u nas produktu otrzymasz również gwarancję producenta.

Motocyklowe kaski szczękowe od HJC

Kaski szczękowe HJC oferują wyjątkową wszechstronność. Pozwalają na otwarcie przedniej części kasku, dzięki czemu można komunikować się bez konieczności zdejmowania. To idealna opcja dla krótkich przerw podczas jazdy. Po zamknięciu kask szczękowy zapewnia pełną ochronę twarzy i szyi, podobnie jak kask integralny. Dodatkowo często posiadają one wewnętrzne osłony przeciwsłoneczne, co poprawia widoczność w oślepiającym słońcu. Wybierając kask szczękowy HJC, łączysz zalety kasku integralnego z wygodą otwierania, co jest wyjątkowo praktyczne w różnych sytuacjach na trasie. To doskonała opcja dla tych, którzy cenią zarówno ochronę, jak i funkcjonalność. To, co zwraca uwagę w kaskach szczękowych HJC to przede wszystkim ich ciekawy design. Dostępne są w wielu zróżnicowanych wariantach – przyjrzyj się bliżej, aby znaleźć coś dla siebie!

Kaski HJC. Szczękowe wersje i nie tylko

Warianty szczękowe to nie jedyny typ kasku od firmy HJC. W ofercie RRmoto znajdziesz wiele modeli, na dodatek dostępnych w różnych rozmiarach (w zakresie od XS po nawet XL, dla kobiet i mężczyzn) i kolorach (od stonowanych barw po nieco bardziej ekstrawaganckie wzory). Jeżeli szukasz praktycznych modeli z blendą przeciwsłoneczną, odpornych na zarysowania, posiadających podwójną homologację, wypinaną wyściółkę z możliwością prania i zapewniających wydajną wentylację, w RRmoto z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Posiadamy także szeroki wybór innych produktów koreańskiej marki – między innymi kaski motocyklowe integralne czy kaski cross. Zachęcamy do zakupów!

pixel