Interkomy Cardo

Do czego służą interkomy Cardo w trakcie podróży motocyklowych?

W RRmoto znajdziesz szeroki asortyment dostępny w atrakcyjnej cenie. Dysponujemy bezpiecznym i komfortowym wyposażeniem, składającym się na kaski, ubrania dla motocyklistów, a także nowoczesne akcesoria ułatwiające jazdę, takie jak interkomy Cardo. To nowoczesny sprzęt, który cechuje się jakością i wytrzymałością. Dowodem na to jest gwarancja producenta, którą otrzymasz już podczas zakupu!

Interkomy Cardo spełniają niezwykle istotną funkcję. To urządzenia do bezprzewodowej łączności, ułatwiające motocyklistom komunikację w trakcie jazdy. Dzięki nim osoby jadące w grupie mogą komunikować zjazd na postój czy ewentualną zmianę trasy. Urządzenia montowane są w kasku, nie przeszkadzają motocyklistom w trakcie poruszania się jednośladem i nie obniżają poziomu bezpieczeństwa. 

Wysokiej klasy interkomy Cardo mają zaawansowany system połączenia, umożliwiający zachowanie komunikacji nawet na dłuższym dystansie. Mogą służyć również jako słuchawka do rozmów telefonicznych, dzięki dedykowanej opcji łączenia ze smartfonem.

Dla kogo interkomy motocyklowe Cardo to najlepszy wybór?

Ten zaawansowany technologicznie produkt sprawdzi się przede wszystkim u fanów i fanek motocyklowej jazdy turystycznej, którzy lubią jeździć w większym gronie. Ułatwi komunikację z towarzyszami podróży, bez konieczności korzystania z sieci telefonicznej. Wszechstronność interkomów i funkcja słuchawki telefonicznej sprawiają jednak, że to rozwiązanie praktycznie dla każdego motocyklisty i każdej motocyklistki, którzy chcą mieć stałą łączność ze światem w trakcie jazdy.

Uniwersalny interkom Bluetooth od Cardo to urządzenie wyposażone w funkcjonalne rozwiązania dla wymagających motocyklistów. Sprzęt wyróżnia krótki czas ładowania oraz wytrzymałość baterii. Warto dodać, że sprzęt ten zapewnia pełną kontrolę kierowcy – po prostu pobierz Cardo Connect, czyli aplikację mobilną, która pozwala odpowiednio skonfigurować urządzenie.

Możesz odbierać dowolne przychodzące połączenie telefoniczne podczas jazdy: wygodnie i bezpiecznie. Dodatkowo aplikacja Cardo Connect to personalizacja urządzenia wedle własnych preferencji. Wybierz interkom live Bluetooth tego producenta, aby cieszyć się niezawodnością podczas jazdy.

Poznaj interkomy Cardo z asortymentu naszego sklepu!

W asortymencie sklepu motocyklowego RRmoto znajdziesz zaawansowane technologicznie i niezawodne urządzenia marki Cardo, adresowane do wymagających fanów nowoczesnych rozwiązań w trakcie jazdy jednośladem. Ich zaawansowana łączność pozwala na komunikację na dystansie ponad jednego kilometra. Jeden zestaw może łączyć się w grupową konwersację z nawet kilkoma innymi interkomami. 

Urządzenie (w zależności od modelu) można sparować ze smartfonem, nawigacją, radiem czy podobnym sprzętem elektronicznym. W RRmoto znajdziesz m.in. takie modele jak CARDO EDGE SINGLE, CARDO SPIRIT SINGLE czy CARDO FREECOM 4X DUO.

Posiadamy także akcesoria Cardo takie jak zestawy montażowe do różnego rodzaju kasków i głośniki motocyklowe dla melomanów. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnej oferty i wyboru najlepszego produktu.

pixel