Kaski szczękowe AGV

Kaski szczękowe AGV w sklepie RRmoto

Zakupy w sklepie motocyklowym RRmoto dają wiele korzyści naszym klientom, na których zadowoleniu zależy nam najbardziej. Każdy może wybrać coś dla siebie z oferty ubrań, kasków czy akcesoriów motocyklowych, które pochodzą od najlepszych producentów. Umożliwiamy też skorzystanie z opcji darmowej przesyłki, doradzamy w sprawie zakupu odpowiedniego elementu stroju oraz ułatwiamy zwrot zakupionego towaru w razie potrzeby.

Na wszystkie powyższe profity możesz liczyć, kupując np. kask szczękowy AGV. To bardzo ceniony produkt, który zapewnia najwyższy stopień ochrony głowy i komfort podczas jazdy. Pamiętaj, że wszystkie kaski szczękowe od AGV posiadają certyfikaty jakości dopuszczające je do wykorzystania w ruchu publicznym (m.in. ECE) i zostały dokładnie sprawdzone na etapie tworzenia. Potwierdzeniem tego jest gwarancja, którą otrzymasz przy zakupie.

Czym charakteryzuje się kask szczękowy AGV?

Marka AGV to jeden z najlepszych producentów kasków na świecie. Specjalizuje się m.in. w przygotowywaniu elementów ochronnych dla zawodników serii wyścigowych – w tym MotoGP. Ogromne, wieloletnie doświadczenie włoskiej firmy przekłada się na bezpieczeństwo i funkcjonalność różnych modeli kasków.

Kask szczękowy AGV wykonany jest z najwyższej jakości włókien, które są odporne na wstrząsy czy uderzenia. Dzięki temu chronią czaszkę przed poważnym urazem np. podczas upadku. Wnętrze kasku zaprojektowane z myślą o dodatkowej ochronie głowy amortyzuje uderzenie, minimalizując ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia.

Poza bezpieczeństwem AGV stawia także na komfort użytkowników. Część szczękowa jest wygodnie otwierana, a taka konstrukcja kasku pozwala bez problemu spożywać posiłki czy rozmawiać podczas przerw na trasach turystycznych. Każdy egzemplarz ma bezpieczne i jednocześnie wygodne zapięcie, a także miękką wyściółkę kasku, którą można wyjąć i wyprać w razie potrzeby lub po zakończeniu sezonu.

Istotne są także: wyjątkowa aerodynamika kasku, zintegrowany system wentylacji, dodatkowe deflektory ograniczające parowanie oraz wiele innych elementów, takich jak np. blenda przeciwsłoneczna czy opatentowany system blokowania wizjera. Takie cechy kasku sprawiają, że nawet daleka podróż będzie wygodna i bezpieczna.

Jakiego rodzaju kaski szczękowe od AGV znajdziesz w naszym asortymencie?

Posiadamy szeroki wybór kasków szczękowych marki AGV. Znajdziesz u nas między innymi modele występujące w rozmiarach od XS do XL – pasujące do kształtu głowy kobiet i mężczyzn. A jak dobrać odpowiedni kask szczękowy? Przede wszystkim zmierz dokładnie swój obwód głowy zgodnie z wytycznymi producenta. Pamiętaj, że kask powinien być odpowiednio dopasowany. Zbyt duży luz to ryzyko przesunięcia się w newralgicznym momencie i zmniejszenie zakresu ochrony głowy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pozostałych kasków tej marki. Posiadamy między innymi kaski integralne AGV oraz kaski otwarte AGV. W razie pytań związanych z tymi produktami lub jakichkolwiek innych wątpliwości – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy dla Ciebie!

pixel