Spodnie tekstylne SECA HYBRID II TITANIUM grafitowy szary czarny

Spodnie tekstylne SECA HYBRID II TITANIUM grafitowy szary czarny
czarnygrafitowy || szary || czarny
499,00 zł
/ szt. brutto
Darmowa dostawa
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 40,00 zł

Dostępność produktu w sklepach

Spodnie tekstylne SECA HYBRID II TITANIUM grafitowy szary czarny
Spodnie tekstylne SECA HYBRID II TITANIUM grafitowy szary czarny
Producent
Kod produktu
1952-44
Model
HYBRID II
Wariant
TITANIUM
Kolor
grafitowygrafitowy
,
szaryszary
,
czarnyczarny
Płeć
męskie
Materiał
tekstylia
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarObwód bioder (cm)Długość nogawki wew. (cm)
S92-9879-82
M98-10380-83
L103-10881-84
XL109-11483-86
XXL115-12084-89
3XL121-12586-89
S-S92-9874,5-77
M Short98-10376-78,5
L Short103-10877,5-80,5
XXL Short115-12080-82,5
M Long98-10384-86,5
L Long103-10885-87,5
XL Long109-11486-88,5
L-XXL115-12087-89,5
L-3XL121-12588-90,5
Strona stosuje pliki cookies w celu realizacji usług, w tym dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych i marketingowych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji znajduje się w Polityka prywatności wraz z informacją o plikach coockies
Zamknij
pixel