Otwieramy największy sklep motocyklowy w WarszawieOtwieramy największy sklep motocyklowy w Warszawie

Spodnie tekstylne SECA HYBRID II TITANIUM grafitowy szary czarny

Spodnie tekstylne SECA HYBRID II TITANIUM grafitowy szary czarny
W promocji
czarnygrafitowy || czarny || szary
499,00 zł
404,70 zł
/ szt. brutto
Oszczędzasz 19% (94,30 zł).
Darmowa dostawa
Darmowy zwrot w 30 dni

Dostępność produktu w sklepach

Spodnie tekstylne SECA HYBRID II TITANIUM grafitowy szary czarny
Spodnie tekstylne SECA HYBRID II TITANIUM grafitowy szary czarny

Do tego produktu otrzymasz
Pakiet GRATISÓW

GRATISY GA04 - Mikrofibra + Brelok 3D + Naklejka PWL
Pakiet GRATISÓW

1. Ściereczka "Przestań się mazać... Zacznij jeździć!”

2. MEGA Brelok 3D

3. Naklejka "PATRZ W LUSTERKA"

szczegóły

Tekstylne spodnie motocyklowe Seca Hybrid II z panelami meshowymi, wypinaną membraną Reissa oraz odpornym na przetarcia materiałem DuraTec.

Wysoce przewiewne i uniwersalne spodnie motocyklowe łączącą wiele praktycznych zastosowań.

  • protektory CE kolan
  • materiał DuraTec
  • panele odblaskowe ReflexLite
  • wodoodporna membrana Reissa
  • wypinana podpinka ocieplająca
  • system wentylacji AirXstream
  • regulacja dopasowania
  • elastyczne panele
  • pośladki wzmacniane skórą Digital

Certyfikowane protektory kolan.

O odporność na urazy dbają certyfikowane protektory kolan, które znajdują się w kieszeniach umożliwiające ich wyciągnięcie. Spodnie można dodatkowo doposażyć w ochraniacze bioder zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa.

Podpinki dostosowane do Twoich potrzeb: wodoodporna i ocieplająca.

W zestawie znajdziemy dwie podpinki sprawiające, że model przeznaczony jest do całorocznego korzystania. Pierwsza z nich to wiatro i wodoszczelna, oddychająca membrana Reissa, która chroni nasze ciało przed deszczem i jest odporna na słup wody 5000mm; druga natomiast to podpinka ocieplająca znajdująca swoje zastosowanie podczas zimniejszych dni. Obie możecie wypinać i korzystać w zależności od potrzeb i warunków atmosferycznych. Membrana wykończona jest podszewką AirMesh, dzięki czemu mimo swoich szczelnych właściwości jest też oddychająca.
Dodatkowo:System wentylacji AirXstream wentyluje i chłodzi w ciepłe dni zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza!

Odporne i przewiewne materiały idealne na każdą porę roku.

Spodnie uszyto z niezwykle odpornego na przetarcia i przebicia materiału DuraTec, który dba o nasze bezpieczeństwo w przypadku kontaktu z twardą nawierzchnią. Panele wentylacyjne mimo swojej lekkości są wykonane z, równie mocnego co cała konstrukcja, materiału MeshProtecto, gwarantującego bezpieczeństwo i odpowiednią wentylację.

Rozwiązania zwiększające zakres ruchów.

Na lędźwiach, nad i pod kolanami umieszczono elastyczne panele o harmonijkowej konstrukcji. Zapobiegają one napinaniu oraz wybrzuszaniu się materiału. Spodnie pracują razem z kierowcą, a po przyjęciu neutralnej pozycji wracają do swojego pierwotnego kształtu .
Na pośladkach znajdują się wzmocnienia ze skóry Digital zapobiegające przetarciom i poślizgowi.

10% rabatuZapisz się do newslettera
i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy

Producent
Kod produktu
1952-44
Kolor
grafitowygrafitowy
,
czarnyczarny
,
szaryszary
Model
HYBRID II
Wariant
TITANIUM
Płeć
męskie
Kolor główny
czarny
Materiał
tekstylia
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu.

Zapoznałem/am się z regulaminem oraz polityką prywatności oraz akceptuję ich postanowienia

Administratorem Twoich danych jest Łukasz Michalski prowadzący działalność gospodarczą pod formą RRmoto.pl Łukasz Michalski, NIP: 556-265-08-46. Twoje dane będą przetwarzane w celu publikacji opinii. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Zapoznałem/am się z regulaminem oraz polityką prywatności oraz akceptuję ich postanowienia

Administratorem Twoich danych jest Łukasz Michalski prowadzący działalność gospodarczą pod formą RRmoto.pl Łukasz Michalski, NIP: 556-265-08-46. Twoje dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityką Prywatności.

RozmiarObwód bioder (cm)Długość nogawki wew. (cm)
S92-9879-82
M98-10380-83
L103-10881-84
XXL115-12084-89
3XL121-12586-89
S-S92-9874,5-77
M Short98-10376-78,5
L Short103-10877,5-80,5
XL Short109-11479-81,5
XXL Short115-12080-82,5
3XL Short121-12581-83,5
S Long92-9883-85,5
M Long98-10384-86,5
L Long103-10885-87,5
XL Long109-11486-88,5
L-XXL115-12087-89,5
L-3XL121-12588-90,5

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookies do zapewnienia jego prawidłowego działania, umożliwienia analizy ruchu w Sklepie oraz w celu korzystania z narzędzi marketingowych. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystanie ze Sklepu oznacza zgodę na korzystanie z plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików cookies, możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem i akceptuję
pixel