DARMOWY ZWROT

DARMOWA DOSTAWA

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
5.00/5.00Opinie (2)

Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny

849,00 zł
brutto / szt.

84.9 x 10 rat 0% RRSO

Darmowa dostawa i zwrot w 30 dni

WybierzKolor:
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
30 dni na darmowy zwrot
Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych - Warszawa lub Toruń
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny
Kolor:czarny
GRATISY GA07 - Chusta Buff + Brelok 3D + Naklejka PWL
Kup na raty 0% RRSO 0% (szczegóły)
eRaty Santander Consumer BankeRaty Santander Consumer BankRaty BNP ParibasRaty BNP Paribas

¹ szczegóły
Kredyt 10 x 0%: RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania obliczona na dzień 05.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepie rrmoto.pl i wynosi 0%. Kredyt jest dostępny od 100 do 40 000 zł na okres 10 miesięcy. Udzielenie kredytu zależy od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej Klienta. RRMOTO.PL ŁUKASZ MICHALSKI współpracuje z Bankiem i jest umocowany do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty. Szczegóły na www.rrmoto.pl/pol-payments.html

Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Do tego produktu otrzymasz
Pakiet GRATISÓW

GRATISY GA07 - Chusta Buff + Brelok 3D + Naklejka PWL
Pakiet GRATISÓW

1. Markowa, wielofunkcyjna chusta BUFF

2. MEGA Brelok 3D

3. Naklejka "PATRZ W LUSTERKA"

Przeznaczone do jazdy turystycznej tekstylne spodnie motocyklowe Rebelhorn Hardy II. Ta bardzo solidna konstrukcja poza mocnymi materiałami ma dodatkowo klasyczny krój, praktyczne kieszenie oraz 3 warstwy, które sprawiają, że można się nimi cieszyć przez wiele sezonów w każdych warunkach atmosferycznych.

  • certyfikowane protektory kolan
  • podwójne i potrójne wzmacniane szwy
  • antypoślizgowe wstawki
  • elementy odblaskowe
  • wiele kanałów wentylacyjnych
  • wypinana wodoodporna membrana
  • wypinana podpinka ocieplająca
  • ściągacz w pasie dla lepszego dopasowania
  • wstawki z elastycznego materiału

Dzięki 3warstwowej konstrukcji możesz korzystać w każdych warunkach pogodowych!

Spodnie posiadają aż 3 warstwy, w tym dwie wypinane: wodoodporną i ocieplającą. Warstwa wodoodporna to oddychająca membrana Humax, która izoluje wodę przed kontaktem ze skórą ale jednocześnie pozwala jej oddychać. Kolejna wypinana podpinka jest ocieplająca i zapewnia ona odpowiednią termoregulacje w chłodniejsze dni. Meshowa podszewka idealnie odprowadza wilgoć, a liczne panele wentylacyjne zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Kanały wentylacyjne znajdziecie zarówno z przodu jak i z tyłu spodni: dwa z przodu, dwa z tyłu oraz dwa w dolnej części nogawki. Dzięki takim rozwiązaniom możemy cieszyć się z sezonu motocyklowego zarówno przy -10 stopniach Celsjusza jak i powyżej 25.

Odporne na ścieranie i rozdarcia materiały oraz protektory kolan dla większego bezpieczeństwa.

Spodnie wykonane są z bardzo mocnych materiałów Cordura Nylon 500D i 1000D, zawiera on również włókna poliamidowe, które tworzą odporną na ścieranie i rozdarcia konstrukcję, która wzmacniana jest podwójnymi i potrójnymi bezpiecznymi szwami dla jeszcze większej wytrzymałości. Za bezpieczeństwo w przypadku zderzenia odpowiadają protektory kolan oraz piankowe ochraniacze w biodrach, gdzie znajdziemy również kieszenie na dodatkowe protektory, którymi doposażyć możemy nasz model.

Ściągacze w pasie oraz elementy odblaskowe.

Model Hardy II dopasować możemy do swojej sylwetki dzięki ściągaczowi w pasie i nogawkach. Takie rowiązanie pozwoli nam czuć się komfortowo bez powiewającego na wietrze materiału. Spodnie możesz spiąć z kurtką dzięki zamkowi 360° tworząc zgrabny kombinezon. Suwaki wzdłóż nogawek oraz poliestrowa podszewka ułatwiają ich zakładanie i zdejmowanie. Dzięki systemowi inteligentnie rozmieszczonych paneli odblaskowych będziesz widoczny na drodze po zmorku oraz podczas utrudnionych warunków atmosferycznych. Elastyczne elementy umieszczone w obrębie kolan i lędźwi zwiększają ruchomość oraz gwarantują większą swobodę ruchów, a antypoślizgowe wstawki zapewniają stabilną jazdę.

Symbol
HARDY-II-TP_01
Kod producenta
XS5905933003102
S5905933003089
M5905933003072
L5905933003065
XL5905933003096
XXL5905933003119
3XL5905933003034
4XL5905933003041
5XL5905933003058
S Long5905933038449
L Long5905933038463
XL Long5905933038470
M Short5905933038487
L Short5905933038494
XL Short5905933038500
XXL Short5905933038517
3XL Short5905933038524
Kolor
czarny
Model
HARDY II
Wariant
BLACK
Płeć
męskie
Kolor główny
czarny
Materiał
tekstylia
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadzwoń i zamów telefonicznie. Napisz pytanie. Nasza ekipa chętnie pomoże w wyborze.

504 504 559

pon. - pt. 8:00 - 16:00
Zapytaj o produkt
Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas. Jeśli Twoje pytanie okaże się pomocne dla innych motocyklistów - opublikujemy je.
Administratorem Twoich danych jest RRmoto sp. z o.o., NIP: 956-238-04-90. Twoje dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Opinie o Spodnie tekstylne REBELHORN HARDY II BLACK czarny

5.00
Liczba wystawionych opinii: 2Jak weryfikujemy opinie
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia została dodana przez użytkownika, który dokonał zakupu na RRmoto.pl.
Kupujący miał możliwość zapoznać się z produktem.
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam spodnie, natomiast kupując przez internet należy szczególnie brać pod uwagę długość nogawki. W moim przypadku w pasie i biodrach wychodziła XS jednakże nogawka była strasznie krótka. Końcowo mam wersję S Long i jest to idealna opcja. W pasie spodnie można podregulować ale nogawki sobie nie wydłużymy, więc warto mieć to na uwadze.
2022-12-18
Mateusz, Starachowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia została dodana przez użytkownika, który dokonał zakupu na RRmoto.pl.
Kupujący miał możliwość zapoznać się z produktem.
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnie super, kontakt i obsługa na najwyższym poziomie. Dzięki :)
2022-11-14
Marcin, RZESZÓW
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Jak weryfikujemy opinie
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Administratorem Twoich danych jest RRmoto sp. z o.o., NIP: 956-238-04-90. Twoje dane będą przetwarzane w celu dodania opinii o towarze, w tym informacji handlowych. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności
RozmiarObwód pasa (cm)Obwód bioder (cm)Długość nogawki wew. (cm)
M Short89-92101-10476-78
L Short93-96105-10877-79
XL Short97-100109-11278-80
XXL Short101-104113-11679-81
3XL Short105-109117-12080-82
XS81-8493-9680-82
S85-8897-10080-82
M89-92101-10481-83
L93-96105-10882-84
XL97-100109-11283-85
XXL101-104113-11684-86
3XL105-109117-12085-87
4XL110-114121-12486-88
5XL115-119125-12887-89
S Long85-8897-10085-87
L Long93-96105-10887-89
XL Long97-100109-11288-90

Sklep korzysta z plików cookies do zapewnienia jego prawidłowego działania, umożliwienia analizy ruchu w Sklepie oraz w celu korzystania z narzędzi marketingowych. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystanie ze Sklepu oznacza zgodę na korzystanie z plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików cookies, możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel