Otwarcie sezonu motocyklowego w Warszawie

Zapraszamy na otwarcie sezonu motocyklowego w Największym sklepie motocyklowym Zapraszamy na otwarcie sezonu motocyklowego w Największym sklepie motocyklowym

Otwarcie sezonu motocyklowego

w Największym sklepie motocyklowym w Warszawie!

Na miejscu będziecie mieli szansę zbicia piątki z Danielem Sobieszkiem znanym jako JAJO, a mimo, że ziomki z Jednoślad.pl pojechali motorkami na kebsa do Turcji, to Tobiasz powiedział, że postara się być! "Tak trza żyć" - trzymamy kciuki!

Przygotowaliśmy liczne atrakcje

* * Darmowa grochówka z kuchni polowej * *

* * Darmowy food truck z włoską pizzą * *

* * Darmowa kiełbasa prosto z grilla * *

* * Bezpłatny symulator Wheelie * *

* * Wolna ósemka na mini moto * *

* * Pokazy pierwszej pomocy -
Grupa Ratunkowa SIRD * *

* * Pyszna kawa z ekspresu * *

Konkursy z nagrodami

* * Pobyt dla 2 osób w
Elements Hotel & SPA w Świeradowie * *

* * Liczne konkursy z nagrodami * *

* * SHIMA GR8 elektrykiem * *

Przejazdy motocyklami

* * Jazdy MZ-tką 250 - jak zdążymy naprawić * *

* * Możliwość karnięcia się klasyczną JAWĄ * *

* * Najwolniejsze ósemki mini motorkiem * *

Zapraszamy w Sobotę
27 kwietnia 2024 roku
od 10:00 - 20:00

RRmoto - Największy sklep motocyklowy
Warszawa, ul. Sójki 37

Telefon: 504 504 855

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Zobacz jak wyglądały poprzednie Moto Pikniki w RRmoto Największym sklepie motocyklowym w Warszawie

Otwarcie sezonu motocyklowego w RRmoto w Warszawie - Największym sklepie motocyklowym w Warszawie Otwarcie sezonu motocyklowego w RRmoto w Warszawie - Największym sklepie motocyklowym w Warszawie Otwarcie sezonu motocyklowego w RRmoto w Warszawie - Największym sklepie motocyklowym w Warszawie Otwarcie sezonu motocyklowego w RRmoto w Warszawie - Największym sklepie motocyklowym w Warszawie Otwarcie sezonu motocyklowego w RRmoto w Warszawie - Największym sklepie motocyklowym w Warszawie Otwarcie sezonu motocyklowego w RRmoto w Warszawie - Największym sklepie motocyklowym w Warszawie Otwarcie sezonu motocyklowego w RRmoto w Warszawie - Największym sklepie motocyklowym w Warszawie Otwarcie sezonu motocyklowego w RRmoto w Warszawie - Największym sklepie motocyklowym w Warszawie

Zbierz przyjaciół i przyjedź na otwarcie sezonu motocyklowego

Serdecznie zapraszamy wszystkie motocyklistki i motocyklistów na uroczyste otwarcie sezonu motocyklowego w Warszawie! Spotykamy się w RRmoto - Największym sklepie motocyklowym w Warszawie, aby wspólnie świętować początek sezonu motocyklowego. Przygotujcie się na dzień pełen emocji, nowości produktowych oraz wyjątkowych atrakcji połączonych z konkursami w których do wygrania będą liczne nagrody.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skorzystaj z pięknej pogody, przyjedź motocyklami razem z przyjaciółmi i dołącz do grona pasjonatów. Czekać na Ciebie będą specjalne atrakcje, oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi motocyklistami. Otwarcie sezonu motocyklowego w Warszawie będzie doskonałym czasem na to, aby sprawdzić najnowsze modele kasków, a także akcesoria, które mogą wzbogacić Twój motocyklowy arsenał.

Na otwarcie sezonu motocyklowego przygotowaliśmy szereg atrakcji: darmowe jedzenie, konkursy z nagrodami oraz możliwość przejazdu MZ-tką i mini motocyklem. Dla naszych gości przewidzieliśmy także darmowe kiełbasy z grilla, grochówkę z kuchni polowej, włoską pizzę z foodtrucka, więc nie tylko duch, ale i ciało znajdzie coś dla siebie. To wydarzenie, przy którym każdy motocyklista poczuje ducha wspólnoty i pasji do jazdy.

Zbierz swoich motocyklowych przyjaciół i zarezerwujcie ten dzień na niezapomniane wrażenia. Czekamy na Was od 10:00 do 20:00! Przyjedź koniecznie.

pixel