Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kaski modułowe Nolan

Kaski modułowe Nolan w sklepie RRmoto

Czy wiesz, że zakupy w sklepie motocyklowym RRmoto to szereg korzyści i niezwykle bogata oferta? Posiadamy najwyższej klasy kaski, ubrania, akcesoria i nowoczesne gadżety, które przydadzą się wszystkim fanom jednośladów. Dajemy również możliwość skorzystania z darmowej przesyłki oraz komfortowego zwrotu zakupionych towarów, jeżeli z jakiegoś powodu postanowisz odesłać swoje zamówienie.

Nasz asortyment obejmuje także kaski motocyklowe Nolan. Ta włoska firma od wielu lat słynie z tworzenia wysokiej jakości elementów chroniących głowę. To z tego powodu m.in. każdy kask modułowy Nolan posiada gwarancję jakości, jest ceniony przez użytkowników i ma certyfikaty świadczące o jego skuteczności – w tym ECE.

Czym są kaski modułowe i kiedy warto z nich skorzystać?

Zanim wskażemy jednak na zalety, jakie mają kaski Nolan, wyjaśnijmy, czym w ogóle charakteryzują się tego rodzaju produkty. Kask modułowy to interesujące połączenie kasku otwartego i szczękowego. Posiada wypinaną całkowicie część szczękową, dzięki czemu możesz wybrać, czy chcesz jeździć z całkowicie otwartym przodem kasku (idealne rozwiązanie do użytkowania miejskiego i poruszania się np. skuterem), czy z zamkniętą przyłbicą, chroniącą przed chłodem i wiatrem.

Kaski modułowe dają maksymalny komfort i lepsze bezpieczeństwo w porównaniu do wersji w pełni otwartych. Od kasków szczękowych różni je z kolei fakt, że przednią część można całkowicie wypiąć, a nie tylko podnieść.

Dlaczego kask modułowy Nolan będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem?

Kask modułowy Nolan to jedna z najciekawszych propozycji na rynku. Przede wszystkim ma bardzo mocną skorupę, wykonaną z trwałych poliwęglanów, które skutecznie chronią czaszkę przed skutkami ewentualnego uderzenia. Za amortyzację wstrząsów odpowiada z kolei wysokiej klasy wypełnienie. Wentylowana wyściółka kasku umożliwia komfortowe podróżowanie nawet na dłuższych odcinkach, a możliwość wyjęcia i wyprania to pozytywny wpływ na higienę.

Dodajmy, że część szczękowa kasku modułowego Nolan daje komfort w trakcie jazdy i chroni przed wiatrem. Bez problemu się ją wypina i wpina w razie potrzeby. Kaski wyglądają też bardzo modnie i sprawdzają się u osób, które cenią sobie bezpieczeństwo, wygodę i trwałość.

W jaki sposób wybrać odpowiedni kask modułowy Nolan?

Pamiętaj, że kask modułowy Nolan musi być odpowiednio dobrany do kształtu i rozmiaru głowy. W tym celu zmierz obwód czaszki i porównaj go z tabelą producenta. Warto zwrócić uwagę na fakt, że kask nie powinien być zbyt luźny – w takim przypadku nie wywiąże się ze swojej ochronnej roli.

Podczas wyboru kasku uwzględnij nie tylko rozmiar, ale również kolor, kształt i przeznaczenie. Jesteśmy pewni, że w naszym asortymencie każdy motocyklista i każda motocyklistka znajdzie coś dla siebie!

Nie tylko kaski motocyklowe modułowe – poznaj szeroką ofertę marki Nolan

Poza kaskami modułowymi tej włoskiej marki oferujemy również kaski szczękowe Nolan, a także kaski otwarte Nolan. Mamy też bogaty asortyment akcesoriów Nolan, ułatwiających modyfikowanie posiadanych produktów. Wszystko to w jednym miejscu!

pixel